Titulinis » Naujienos » N.Ališausko debiutas Vokietijos „Oberliga“ pirmenybėse pažymėtas įvarčiu ir komandos pergale

2013-09-28
Sėkmingai naująjį trečios pagal pajėgumą Vokietijos ledo ritulio lygos „Oberliga“ sezoną pradėjo Fiuseno EV klubas suNerijumi Ališausku.

Pirmajame Pietų grupės mače Fiuseno EV savo arenoje po permainingos kovos 5:3 (0:2, 3:0, 2:1) įveikė Veideno „Blue Devils“ ledo ritulininkus.

Lietuvos ledo ritulio rinktinės gynėjas antrajame kėlinyje (30:40 min.) įvarčiu išlygino rezultatą (2:2) ir gavo 4 baudos minutes.

Dar po įvartį nugalėtojams pridėjo Christianas Mayras (26:12), Sascha Goltsas (33:04), Josefas Huberis (57:15) ir į tuščius vartus ritulį pasiuntęs Timas Richteris (59:55).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Marcelis Waldowsky (13:57), Maxas Grassi (15:50) ir Barry Noe (42:28).

Pietų grupėje šiame sezone rungtyniaus 12 klubų.