Titulinis » Naujienos » „7bet-Hockey Punks“ antrą dieną iš eilės pralaimėjo identišku rezultatu

„7bet-Hockey Punks“ antrą dieną iš eilės pralaimėjo identišku rezultatu

2024-09-22
„7bet-Hockey Punks“ informacija
OHL Baltijos ledo ritulio čempionate toliau taškų neiškovoja Vilniaus „7bet-Hockey Punks“.

Trečiose sezono rungtynėse vilniečiai suklupo Estijoje vykusiame susitikime. Jie Taline 3:8 nusileido „Panter“ komandai.

Įdomu, jog tokiu pačiu rezultatu jie pralaimėjo ir vakar, kai Rygoje žaidė su „Mogo“ atstovais.

Šiose rungtynėse „7bet-Hockey Punks“ atsilikinėjo beveik visas rungtynes, bet įpusėjus rungtynėms komandas skyrė tik vienas, o po dviejų kėlinių – du įvarčiai. Visgi, trečiajame kėlinyje estai visiškai dominavo ir pelnė tris įvarčius be atsako ir užtvirtino savo pergalę.

Estijos klube žibėjo „hat-tricką“ pelnęs Daniilas Fursa. Nikita Puzakovas, Niko Kivela, Jegoras Romanovas, Mihkelis Vorangas ir Tomi-Petteri Ansio prisidėjo vienu įvarčiu.

„7bet-Hockey Punks“ gretose du įvarčius pelnė Timonas Mažulis, vieną – Ilja Michalevičius.

Kitos rungtynės Lietuvos sostinės atstovų laukia rugsėjo 25 dieną, Jelgavoje. Jie kovos su vietos „Zemgale“.