Titulinis » Naujienos » „7Bet-Hockey Punks“ suklupo namuose (VIDEO)

„7Bet-Hockey Punks“ suklupo namuose (VIDEO)

2024-09-28
 OHL Baltijos ledo ritulio čempionate tęsiasi „7bet-Hockey Punks“ nesėkmių serija.

Šeštadienį namuose Vilniaus atstovai 2:6 nusileido Jelgavos „Zemgale/LBTU“.

Per pirmąjį kėlinį krito vienintelis latvių įvartis. Jį pelnė Kristapas Rokis (08:49, rez. perd. Danielis Andersonas).

Po pertraukos latviai kūrė vis daugiau progų, kol galiausiai jie pelnė dar du įvarčius. Į vartus tiksliai atakavo Danielis Andersonas (33:04, rez. perd. Renartas Džerodas Alksnis, Ričardas Bernhardas) ir Peteris Purmalis (37:58, rez. perd. Gustavas Mileris, Gatis Gracinskis).

Prieš kėlinio pabaigą savo komandai įvartį pelnė „7Bet-Hockey Punks“ puolėjas Timonas Mažulis (38:54, rez. perd. Ilja Četvertakas), o pačioje kėlinio pabaigoje įvyko susistumdymas. Už muštynes iš aikštės buvo išvaryti Laisvydas Kudrevičius ir Robertas Kalkis.

Rungtynių finiše „Zemgale/LGTU“ pelnė dar du įvarčius. Po įvartį pridėjo Ričardas Bernhardas (55:27, rez. perd. K. Rokis, R. D. Alksnis) ir Aleksandras Zaprivoda (56:45, rez. perd. Oskaras Nlas Briedis, Kevinas Stradniekas).

„7bet-Hockey Punks“ pralaimėjo visas penkias šio sezono rungtynes.