Titulinis » Naujienos » A.Bendžiaus komanda atkrintamąsias pradėjo pralaimėjimu paskutinėmis minutėmis

A.Bendžiaus komanda atkrintamąsias pradėjo pralaimėjimu paskutinėmis minutėmis

2018-03-03
hockey.lt
 Penktadienį jungtinėje Olandijos ir Belgijos lygoje („BeNe League“) Lietuvos rinktinės nario Aivaro Bendžiaus atstovaujama Neimegeno „Devils“ ekipa skaudžia nesėkme pradėjo atkrintamąsias varžybas. „Devils“ namuose 5:6 (1:2, 2:2, 2:2) pralaimėjo „Era Renomar HYC“ ledo ritulininkams.

A.Bendžius šiose rungtynėse antrojo kėlinio pradžioje buvo nubaustas 2 baudos minutėmis.

„Devils“ dar 49-ą minutę po Mareo Pitkos įvarčio pirmavo 5:4, tačiau jau po šešių minučių rezultatas buvo lygus, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti vos 1 min. 39 sek. įvartį pelnęs Benas Vercammenas išplėšė „Era Renomar HYC“ komandai pergalę.

Kitas tarpusavio rungtynes „Devils“ ir „Era Renomar HYC“ žais kovo 4-ą dieną.

25-erių metų A.Bendžius per 25 rungtynes yra įmušęs 22 įvarčius ir atlikęs 16 rezultatyvių perdavimų. Pagal rezultatyvumo taškus lietuvis komandoje nusileidžia tik dviems komandos draugams.

„Devils“ reguliariame sezone užėmė penktą vietą tarp trylikos komandų, tuo tarpu „Era Renomar HYC“ ledo ritulininkai buvo ketvirti.