Titulinis » Naujienos » A.Bendžius užsiautė: paskutinę rungtynių minutę išplėšė pratęsimą ir padėjo komandai išlyginti ketvirtfinalio serijos rezultatą (VIDEO)

2018-03-05
hockey.lt inf.
 Sekmadienį jungtinėje Olandijos ir Belgijos lygoje („BeNe League“) Lietuvos rinktinės kandidato Aivaro Bendžiaus vedama Neimegeno „Devils“ ekipa 3:2 (0:1, 1:1, 1:0) palaužė „Era Renomar HYC“ komandą ir atsirevanšavę už prieš porą dienų patirtą pralaimėjimą 5:6 bei išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 1-1.

A.Bendžius buvo pagrindinis pergalės kalvis. Jis įmušė pirmą įvartį (27:31), po kurio rezultatas tapo 1:1 bei įmušęs paskutinę susitikimo minutę (59:11) išplėšė pratęsimą, kuriame jau įvartį pelnė jo komandos draugas Hendriks Wesley.

Kitas tarpusavio rungtynes „Devils“ ir „Era Renomar HYC“ žais kovo 6-ą dieną.

25-erių metų A.Bendžius per 25 reguliariojo sezono rungtynes buvo įmušęs 22 įvarčius ir atlikęs 16 rezultatyvių perdavimų.

„Devils“ reguliariame sezone užėmė penktą vietą tarp trylikos komandų, tuo tarpu „Era Renomar HYC“ ledo ritulininkai buvo ketvirti.