Titulinis » Naujienos » "Amber Cup 2020" nugalėtojų titulą iškovojo lietuvės

"Amber Cup 2020" nugalėtojų titulą iškovojo lietuvės

2020-02-17
hockey.lt informacija
 Vasario 15-16 dienomis stipriausia šalies moterų ledo ritulio komanda „HC Amber“ Lietuvos nepriklausomybės dieną paminėjo tarptautiniame moterų ledo ritulio turnyre Elektrėnuose – „Amber Cup 2020“.
 
Be lietuvių komandos šiame turnyre dalyvavo ir dvi ekipos iš Latvijos – „L&L Hope“ bei „Tukums“, o trys komandos tarpusavyje žaidė dviejų ratų sistema. Iš viso per dvi dienas visos turnyro dalyvės sužaidė po keturis mačus.
 
Turnyro nugalėtojomis tapo būtent mūsų šalies atstovės, įtikinamai laimėjusios visus keturis mačus. „Tukums“ klubas įveiktas rezultatais 10:0 ir 11:0, o „L&L Hope“ ekipa nugalėta 4:0 ir 5:3. Antrąją vietą turnyre užėmė „L&L Hope“, o trečios liko „Tukums“ merginos.
 
Po turnyro lietuvėms atiteko ir keletas individualių apdovanojimų – naudingiausia viso turnyro žaidėja pripažinta Klara Miuller, pelniusi net 16 įvarčių, o tris kartus įvarčių nepraleidusi Jurgita Prekevičienė išrinkta geriausia turnyro vartininke. Geriausios puolėjos ir gynėjos titulai atitiko „L&L Hope“ atstovėms, o geriausia žaidėja „HC Amber“ komandoje šiame turnyre buvo pripažinta Marija Kukanova, kurios sąskaitoje buvo 9 įvarčiai.
 
„Amber Cup 2020“ metų turnyras buvo dalinai finansuojamas iš švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšų.