Titulinis » Naujienos » Apmaudžiai persvaros neišlaikęs „Arystan“ pusfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu

2014-03-16
 Aukščiausios Kazachstano ledo ritulio lygos pusfinalio seriją pralaimėjimu pradėjo Donato Kumeliausko atstovaujama Temirtau „Arystan“ ekipa.

„Arystan“ sekmadienį svečiuose po pratęsimo apmaudžiai 2:3 (0:0, 1:0, 1:2, 0:1) pralaimėjo reguliariojo sezono nugalėtojams – Pavlodaro „Irtysh“ ledo ritulininkams. Serijos iki 4 pergalių rezultatas tapo 1:0 „Irtysh“ naudai.

Puolėjas iš Lietuvos niekuo nepasižymėjo, o įvarčius svečiams pelnė Toni Dahlmanas (39:14) ir Atvaris Tribuncovas (54:49).

„Irtysh“ klubo gretose įvarčiais pasižymėjo Richardas Guna (41:12), pratęsimą išplėšęs Sergejus Mirošničenka (59:11) ir pergalingą smūgį atlikęs Martinas Hujsa (60:26).

D.Kumeliauskas šiame sezone per 29 mačus įmušė 8 įvarčius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Antrosios serijos rungtynės Pavlodare bus žaidžiamos kovo 17-ą dieną.