Titulinis » Naujienos » Aštuoniolikmečiai pralaimėjo Ogrės ASK'97 ekipai

Aštuoniolikmečiai pralaimėjo Ogrės ASK'97 ekipai

2015-04-06
Lietuvos jaunių (iki 18) metų rinktinė pirmąją Velykų dieną iškeliavo į Latviją, kurioje sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes prieš pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės kovas balandžio mėnesio 12-18 dienomis Slovėnijos mieste Maribore.

Lietuviai 1:4 (1:3, 0:1, 0:0) nusileido Ogrės ASK'97 ekipai ir patyrė antrą pralaimėjimą per dvejas draugiškas rungtynes.

Primename, kad pirmose rungtynėse lietuviai 3:5 nusileido Gardino „Neman-2“ (Baltarusija) komandai.

Pirmuosius du kėlinius Lietuvos rinktinės vartus gynė Artūras Pavliukovas, o trečiame - Elvinas Karla.

Lietuvos rinktinę devintąją minutę į priekį išvedė Markas Kaleinikovas (9:30), kuris po Edgaro Protčenko ir Emilijaus Krakausko rezultatyvių perdavimų sėkmingai išnaudojo kiekybinę persvarą.

Deja, lietuviams ilgai pirmauti nepavyko, o jau keturioliktą minutę varžovų žaidėjas Dimitrijus Selyutinas (14:02) rezultatą išlygino, o dar po 40-ies sekundžių Julianas Misjus (14:41) pirmą kartą išvedė latvius į priekį - 2:1.

Netrukus Olegas Peliušenokas buvo nubaustas dviem baudos mintuėmis, o kiekybinę persvarą sėkmingai išnaudojo latvis Eriks Zohovs ir padidino šeimininkų pranašumą iki dvieju - 3:1.

Antrame kėlinyje paskutinį Ogrės komandos įvartį įmušė Robertas Baranovskis.

Abi komandos šiose rungtynėse užsidirbo po 10 baudos minučių.

Po šių rungtynių treneriai nusprendė už darbą padėkoti vartininkui Tadui Guliakui, kuris palieka rinktinės stovyklą, o galutinę sudėtį paskelbti vėliau.