Titulinis » Naujienos » Baltarusijos aukščiausios lygos ketvirtfinalio serijoje – pirmoji „Energijos“ pergalė

2014-02-28
 Pirmą pergalę Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygos ketvirtfinalio serijoje iškovojo daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“.

Penktadienį elektrėniškiai savų žiūrovų akivaizdoje 4:3 (2:1, 2:1, 0:1) įveikė Minsko „Junior“ ir sušvelnino savo atsilikimą serijoje iki 3 pergalių – 1:2.

Pirmieji įvartį įmušė svečiai, kai pasižymėjo Aleksandras Pacenkinas (15:27 min.), bet per likusį pirmojo kėlinio laiką „Energija“ du kartus turėjo kiekybinę persvarą ir abu sykius ją išnaudojo – įvarčius įmušė Rolandas Aliukonis (16:25) bei Karolis Kubilius (18:49).

Antroje rungtynių dalyje „Energija“ tęsė sėkmingą žaidimą daugumoje – įvartį pelnė Andrius Židkovas (34:23). Kėlinio pabaigoje „Junior“ sušvelnino savo atsilikimą iki minimumo, kai pasižymėjo Ivanas Potojalo (38:44). Netrukus „Energija“, net ir žaisdama mažumoje, sugebėjo padidinti savo pranašumą – tikslų smūgį atliko Danielius Nomanovas (39:32).

Saugesne persvara „Energija“ džiaugėsi neilgai – trečiojo kėlinio pradžioje „Junior“ ekipai įvartį pelnė Stepanas Falkovskis (42:04). Per likusį laiką visi „Junior“ bandymai išlyginti rezultatą buvo nesėkmingi, o „Energija“ džiaugėsi svarbia pergale.

Lietuvos klubo vartus vėl visas rungtynes gynė Nerijus Dauksevičius.

„Energija“ savo arenoje „Junior“ klubą nugalėjo trečią kartą šiame sezone. Tiesa, visus keturis šių komandų tarpusavio mačus Minske laimėjo „Junior“.

Ketvirtosios ketvirtfinalio serijos rungtynėse šeštadienį bus žaidžiamos Elektrėnuose.