Titulinis » Naujienos » Baltijos moterų čempionate lietuvės iškovojo dvi pergales

Baltijos moterų čempionate lietuvės iškovojo dvi pergales

2024-10-07
Lietuvos moterų rinktinės kandidačių pagrindu sudaryta komanda sužaidė dar dvi rungtynes Baltijos ledo ritulio čempionate.

Savaitgalį lietuvės Elektrėnuose dukart stojo į kovą su „Laima“ komanda iš Latvijos.

Pirmoje akistatoje varžovės pirmavo, bet Klara Miuller (31:32, rez. perd. Greta Vincaitytė, Daiva Jatkevičienė) trečiajame kėlinyje išlygino rezultatą ir nugalėtojos paaiškėjo po baudinių serijos. Jos metu Viltė Beličenkaitė atrėmė visus varžovių bandymus, o K. Miuller ir Vaiva Rastenytė atakavo tiksliai ir leido laimėti rungtynes 2:1.

Antrose rungtynėse V. Beličenkaitė buvo nepramušama, o įvarčiai iš Lietuvos atstovių krito kiekviename kėlinyje. Pirmajame pasižymėjo Gabija Griniūtė (02:33, rez. perd. Klara Miuller, Marcelė Kieraitė), vėliau sekė Vaivos Rastenytės įvartis (28:52, rez. perd. K. Miuller, Aušrinė Rakauskaitė), o viską užbaigė K. Miuller (35:32, rez. perd. V. Rastenytė).

Po keturių rungtynių 5 taškus turinti Lietuvos rinktinė žengia ketvirta. 3 taškus po dviejų turų surinkusi „Sostinė U-18“ komanda rikiuojasi penkta.

Savaitgalio metu startavo ir B diviziono kovos, kuriose „HC Klaipėda Girls“ 0:3 nusileido „Ventspils“, bet 7:0 sutriuškino „Tukums“ ir 2:0 įveikė „Talsu Hokeja Klubs“.

Per šias rungtynes Natalija Bukolova ir Viktorija Bukolova pasižymėjo po du kartus. Tuo tarpu Ieva Bielskytė,  Viktorija Kučinskaitė, Dominyka Butkina, Julija Melnikova ir Toma Dailidėnaitė po sykį siuntė ritulį į vartus. Visų rungtynių metu vartus gynė Jakaterina Kaščenuka.