Titulinis » Naujienos » Baltų ainiai“ namų rungtynėse nepaliko šansų „Juodupei“ (rungtynių VIDEO)

Baltų ainiai“ namų rungtynėse nepaliko šansų „Juodupei“ (rungtynių VIDEO)

2015-09-24
 Antrose Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse trečiadienio vakarą Kaune didesnės intrigos nebuvo. Praėjusių metų Lietuvos čempionai, vietos „Baltų ainiai“ 6:0 (3:0, 1:0, 2:0) įveikė pernykščius antrosios vietos laimėtojus Juodupės „Juodupės“ ledo ritulininkus.

Svečiams iš Rokiškio rajono Kaune buvo sunku. Tik šaltuoju metų laiku ant ledo treniruotis galinti komanda sezoną visuomet pradeda buksuodama. Kitaip ant ledo jaučiasi kauniečiai, kurie treniruojasi atnaujintoje Kauno ledo arenoje ir „Baltų ainių“ persvara netruko pasimatyti. Po Dovydo Streckio (02:26), Ermino Gutausko (09:58) ir Povilo Jagelavičiaus metimų (17:12) šeimininkai jau pirmajame kėlinyje pirmavo 3:0.

Po pirmosios pertraukos svečiai, gynyboje turintys buvusį Lietuvos rinktinės kapitoną Artūrą Katulį, jaunimo rinktinių buvusį pagrindinį vartininką Donatą Žukovą, pristabdė šeimininkų atakas ir praleido vieną įvartį, kai dvigubą daugumą išnaudojo D.Streckis (38:52).

Rungtynių pabaigoje svečiams akivaizdžiai ėmė trūkti jėgų ir kauniečiai pratęsė įvarčių šou. Jevgenijus Čiugajus (52:15) ir Aurimas Gutauskas (53:37) baigė varžovų triuškinimą.

Ateinantį trečiadienį Vilniuje čempionate debiutuos Vilniaus „Geležinis vilkas“, kuris 20.15 val. Pramogų arenoje priims Rokiškio „Rokiškį“.

„Baltų ainiai“ – „Juodupė“ 6:0 (3:0, 1:0, 2:0).
„Baltų ainiai“: D.Streckis 2, E.Gutauskas, P.Jagelavičius, J.Čiugajus, A.Gutauskas po 1 įvartį.