Titulinis » Naujienos » "Baltų ainiai" vos išnešė sveiką kailį grumtynėse su "Juodupe"

"Baltų ainiai" vos išnešė sveiką kailį grumtynėse su "Juodupe"

2014-12-06
Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuojamame atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate Kaune šeštadienio vakarą vietos „Baltų ainiai“ priėmė Juodupės „Juodupę“. Aikštelės šeimininkai po dramatiškos kovos 5:4 (3:1, 0:1, 2:2) palaužė svečių pasipriešinimą ir įsirašė 7 pergalę 10 rungtynėse.

„Juodupė“ ilgai bandė kibti į atlapus vienam čempionato lyderių. „Baltų ainiai“ greitai įmušė pirmąjį įvartį, kai pasižymėjo Remigijus Guoga (05:15), bet svečiai rezultatą išlygino po Sergejaus Obožino smūgio (05:57).

Pirmąjį kėlinį kauniečiai baigė dviem įvarčiais ir pabėgo nuo varžovų.

Tačiau neilgam. „Juodupė“ antrojo kėlinio viduryje išnaudojo kiekybinę persvarą, kai pasižymėjo Deivis Zdanovičius (32:01) ir sumažino skirtumą iki minimumo.

Kauniečiai trečiojo kėlinio pradžioje „Baltų ainiai“ ir vėl padidino persvarą po Tomo Lukausko įvarčio (41:28), tačiau svečiai ir toliau rodė užsispyrimą ir dar kartą sušvelnino skirtumą iki minimumo po dar vieno S.Obožino įvarčio (52:13).

Šiose rungtynėse lyg ant sparnų žaidęs S.Obožinas galų gale vainikavo viso klubo pastangas ir išlygino rezultatą 4:4 (56:28), tačiau kauniečiai greitai atsipeikėjo ir Jevgenijus Čiugajus priešpaskutinę minutę vėl išvedė šeimininkus į priekį (58:57).

Svečiai kilo lemiam šturmui, tačiau juos sustabdė Ryčio Vasiliausko pražanga palikusi „Juodupės“ žaidėjus keturis prieš penkis.

„Baltų ainiai“: D.Streckis 2, R.Guoga, T.Lukauskas, J.Čiugajus po 1 įvartį.
„Juodupė“: S.Obožinas 3, D.Zdanovičius 1 įvartis.