Titulinis » Naujienos » Čempionato starte - nesunki Kroatijos pergalė

Čempionato starte - nesunki Kroatijos pergalė

2015-12-13
 Elektrėnuose sekmadienį startavusio pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės varžybose pirmojoje dvikovoje Kroatija 5:2 (1:0, 3:0,1:2) įveikė Nyderlandų jaunimą.

Pirmajame kėlinyje kroatus į priekį išvedė Mak Pavicevic (08:44, dauguma).

Antrajame kėlinyje kroatai pratęsė varžovų vartų šturmą ir po Luka Jarcov (26:26, mažuma), Kristian Krnic (28:42) ir Toni Boric (38:28) pirmavo 4:0.

Per paskutiniąsias 20 minučių Nyderlandai šiek tiek sušvelnino skirtumą. Luuk Lambregts (49:39, dauguma) sumažino atsilikimą iki 1:4, tačiau Luka Jarcov mažumoje grąžino kroatų keturių įvarčių persvarą (50:48). Nyderlandų rinktinė pelnė dar vieną įvartį daugumoje, kai pasižymėjo Jasper Nordemann (55:30), tačiau aikštelę jos žaidėjai paliko nuleidę galvas.

Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kroatija           1  1  0  0   0     5:2     3
2. Vengrija           0  0  0  0   0     0:0     0
3. Korėja             0  0  0  0   0     0:0     0
4. Estija             0  0  0  0   0     0:0     0
5. Lietuva            0  0  0  0   0     0:0     0
6. Nyderlandai        1  0  0  0   1     2:5     0