Titulinis » Naujienos » Dar vienas S.Ignatavičiaus pasiekimas vyrų ledo ritulyje: pelnė įvartį į Čekijos aukščiausios lygos klubo vartus

2024-08-17
Simas Ignatavičius tęsia įspūdingą atkarpą ruošiantis naujam sezonui.

Progą pasirodyti Čempionų lygos nugalėtojų „Geneve-Servette“ gretose gavęs lietuvis ir toliau maksimaliai išnaudoja šią galimybę. Šį kartą ji sėkmingai pasirodė rungtynėse su „Vitkovice“ komanda iš Čekijos aukščiausios lygos, kurias „Geneve-Servette“ po pratęsimo laimėjo 6:5.

Trečiajame kėlinyje „Geneve-Servette“ dar atsiliko 2:5, bet tuomet būtent S. Ignatavičius įkvėpė savo komandą lemiamam šturmui. 16-metis pelnė įvartį, o vėliau jo ekipa pasižymėjo dar kartą, o galiausiai pratęsime laimėjo.

Ketvirtajame penkete žaidęs lietuvis per dvi pasiruošimo sezonui rungtynes pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

S. Ignatavičius praėjusį sezoną varžėsi „Geneve-Servette“ jaunimo iki 20 metų komandoje. Aukščiausioje Šveicarijos jaunimo lygoje jis sužaidė 41 rungtynes, per kurias pelnė 13 įvarčių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.