Titulinis » Naujienos » „Delovaja Rus“ be vargo įveikė „Lokius – Poseidoną“

„Delovaja Rus“ be vargo įveikė „Lokius – Poseidoną“

2015-03-15
 Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate šeštadienį Elektrėnuose Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) 8:5 (1:0, 3:0, 4:5) įveikė vietos „Lokius – Poseidoną“ ir iškovojo 60 tašką per 23 rungtynes.

Svečiams iš Rusijos prireikė laiko įsibėgėti. Pirmajame kėlinyje išnaudoję kiekybinę persvarą, antrajame rusai pridėjo dar tris įvarčius, o kėlinio pabaigoje neišnaudojo baudinio.

Trečiojo kėlinio pradžioje du įvarčius, vieną daugumoje, pelnė Dmitrijus Ščikačichinas ir rezultatas tapo 6:0.

Artūras Visockas (47:39) rezultatą sušvelnino, tačiau D.Ščikačichinas pelnė trečiąjį iš eilės įvartį, šįkart mažumoje.

Tuomet jau buvo leista pasireikšti šeimininkams, kurie per 5 minutes pelnė 3 įvarčius, tačiau rungtynių baigties pakeisti nesugebėjo.

Sekmadienį jau anksčiau reguliariojo sezono nugalėtojo titulą užsitikrinusi Rusijos komanda dvikova su Elektrėnų klubu baigs reguliarųjį sezoną. Ateinantį šeštadienį Rusijos klubas finaliniame ketverte Elektrėnuose 16 val. rungtyniaus arba su Juodupės „Juodupe“, arba su Vilniaus „Hockey Punks“. Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“ pusfinalio varžovą jau žino – juo 19 val. bus Kauno „Baltų ainiai“.

„Lokiai – Poseidonas“: A.Visockas, M.Lomakinas po 2, R.Aliukonis 1 įvartis.
„Delovaja Rus“: D.Ščikačichinas 3, K.Groševas, P.Fominychas po 2, A.Zubenka 1 įvartis.