Titulinis » Naujienos » Devils“ su D.Zubrumi iškovojo antrąją pergalę NHL sezone (video, įvarčiai)

Devils“ su D.Zubrumi iškovojo antrąją pergalę NHL sezone (video, įvarčiai)

2013-10-27
lrytas.lt informacija
 Antrąją pergalę vienuoliktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo keturioliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (8 tšk.) klubas, šeštadienį svečiuose 4:3 (1:3, 1:0, 2:0) įveikęs antrąją poziciją Rytuose užimančius Bostono „Bruins“ (14 tšk.) ledo ritulininkus.

11 su puse minutės (11:39) aikštelėje praleidęs lietuvis dusyk smūgiavo į varžovų vartus, blokavo varžovo metimą ir pirmajame kėlinyje atsėdėjo dvi baudos minutes.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 11 reguliariojo sezono mačų - 2 įvarčiai, rezultatyvus perdavimas ir 8 baudos minutės.

Po sėkmingo pirmojo kėlinio ir tikslių Torey Krugo (7:52), Jarome's Iginlos (9:19) bei Milano Lučičiaus (19:04) smūgių aikštės šeimininkai pirmavo 2:0 ir 3:1.

Svečių gretose pirmajame kėlinyje įvarčiu pasižymėjo Adamas Henrique'as (11:24), antrajame kėlinyje atsilikimą sušvelnino Damienas Brunneris (39:32), o trečiojo kėlinio pabaigoje Marekas Zidlicky's (58:52) išlygino rezultatą, o po 23-jų sekundžių Andy's Greene'as (59:15) įmušė pergalingą įvartį.