Titulinis » Naujienos » D.Kumeliauskas įmušė du įvarčius, bet „Arystan“ paskutinę minutę pralaimėjo lemiamas draugiško turnyro rungtynes

2013-08-07
 Savaitgalį baigėsi draugiškas keturių Kazachstano komandų ledo ritulio turnyras, kuriame antrą vietą iškovojo Temirtau „Arystan“ klubas su Donatu Kumeliausku, Arnoldu Bosu ir peržiūroje dayvaujančiu Povilu Vereniu.

Kovoje dėl turnyro nugalėtojų vardo „Arystan“ po dramatiškos kovos 3:4 (0:0, 2:0, 1:4) nusileido namuose žaidusiems Kokšetau „Arlan“ ledo ritulininkams.

D.Kumeliauskas pelnė 2 įvarčius ir buvo vienas geriausių mačo žaidėjų, o A.Bosas ir P.Verenis puolime nepasižymėjo.

Po antrojo D.Kumeliausko įvarčio „Arystan“ buvo išlyginę rezultatą (3:3), bet likus žaisti vos 34 sekundes „Arlan“ įmušė įvartį ir laiko išplėšti pratęsimą „Arystan“ nebeužteko.

Artimiausias draugiškas rungtynes „Arystan“ žais rugpjūčio 9 dieną, kuomet išvykoje susitiks su Karagandos „Berkut“ klubu.