Titulinis » Naujienos » D.Kumeliauskas įmušė įvartį, „Arystan“ iškovojo antrą pergalę ketvirtfinalio serijoje

2014-02-28
 Aukščiausios Kazachstano ledo ritulio lygos ketvirtfinalio serijoje sėkmingai rungtyniauja Donato Kumeliausko atstovaujamas Temirtau „Arystan“ klubas.

Penktadienį „Arystan“ ledo ritulininkai namuose po fantastiško antrojo kėlinio 5:3 (0:2, 5:0, 1:0) nugalėjo Astanos „Nomad“ ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja rezultatu 2:0. Puolėjas iš Lietuvos įmušė ketvirtąjį komandos įvartį (31:32) bei užsidirbo 4 baudos minutes.

D.Kumeliauskas šiame sezone per 24 mačus įmušė 6 įvarčius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Kitose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Rudnio „Gorniak“ su Arnoldu Bosu svečiuose 1:2 (0:2, 1:0, 0:0) nusileido Kokšetau „Arlan“ ir serijoje iki 4 pergalių atsilieka 0:2. Puolėjas iš Lietuvos gavo 2 baudos minutes.

A.Bosas per 28 sužaistas rungtynes „Gorniak“ gretose įmušė 8 įvarčius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Trečiosios serijų rungtynės Astanoje ir Rudnyje bus žaidžiamos kovo 3-ią dieną.