Titulinis » Naujienos » Dramatiškose rungtynėse „Energija“ paskutinėmis pratęsimo sekundėmis praleido įvartį ir baigė pasirodymą Baltarusijos čempionate

2015-02-19
Ketvirtadienį Elektrėnų ledo rūmuose daugkartinė Lietuvos ledo ritulio čempionatė „Energija“ Baltarusijos aukščiausiosio lygos ketvirtfinalio trečiose rungtynėse po pratęsimo 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:1) nusileido Žlobino „Metallurg-2“ ledo ritulininkams ir baigė pasirodymą čempionate.

Antrąsias rungtynes dėl tendencingo teisėjavimo nebaigę elektrėniškiai pirmąjame kėlinyje pasižymėjo tik 2 baudos minutėmis, kurias užsidirbo Martynas Šlikas. Tuo tarpu „Metallurg-2“ ledo ritulininkai sugebėjo išnaudoti atsiradusį kiekybinį pranašumą ir aštuonioliktą kėlinio minutę po Konstantino Bazlevo (17:50) smūgio išsiveržė į priekį 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje jau svečiai sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o daugumoje žaidę elektrėniškiai po Mindaugo Kiero (26:06) smūgio (rez. perd. Andrius Židkovas ir Dovydas Kulevičius) atstatė lygybę - 1:1. Dar po septynių minučių tie patys A.Židkovas ir D.Kulevičius atliko rezultatyvius perdavimus Karoliui Kubiliui, kuris pirmą kartą išvedė „Energiją“ į priekį (2:1). Deja, persvaros išlaikyti nepavyko, o „Metallurg-2“ ekipa iki kėlinio pabaigos likus žaisti 18 sekundžių išlygino rezultatą (2:2).

Trečiame kėlinyje komandos po du kartus turėjo progą rungtyniauti daugumoje, tačiau kiekybinės persvaros nepavyko išnaudoti nei elektrėniškiams, nei Žlobino komandai, o išaiškinti nugalėtoją prireikė pratęsimo.

Deja, iki pratęsimo pabaigos likus žaisti mažiau nei minutę, Rolandas Aliukonis užsidirbo dvi baudos minutes, o tuo pasinaudoję „Metallurg-2“ ledo ritulininkai po Pavelo Begrunovo (64:57) įvarčio išplėšė dramatišką pergalę, o „Energija“ baigė sezoną Baltarusijos aukščiausiosios lygos sezone.

Sportas.lt primena, kad pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Energija“ 2:4 nusileido „Metallurg-2“ ekipai, o antrose - rezultatui esant 0:2 po pirmojo kėlinio negrįžo į aikštelę ir nepratęsė rungtynių.