Titulinis » Naujienos » Dramatiškose rungtynėse Klaipėdoje "Juodupė" palaužė vietos "Baltiją"

Dramatiškose rungtynėse Klaipėdoje "Juodupė" palaužė vietos "Baltiją"

2017-11-25
 Lietuvos ledo ritulio čempionate šeštadienį Klaipėdoje nutrūko keturių iš eilės vietos „Baltijos“ klubo pergalių serija, o ją rezultatu 5:4 (0:0, 2:3, 3:1) nutraukė antrąją pergalė iš eilės iškovojusi Juodupės „Juodupė“.

Permainingoje kovoje visi įdomiausi įvykiai klostėsi antroje rungtynių pusėje.

Po ramaus pirmojo kėlinio, antrojo viduryje šeimininkai pirmavo 3:1, nors daugiau atakavo „Juodupė“. „Baltija“ sumaniai išnaudojo progas kontratakose.

Besibaigiant pirmajam kėliniui „Juodupė“ sušvelnino skirtumą iki minumumo, o teisėjai ilgai tarėsi ir įskaitė paskutinę sekundę kritusį įvartį.

Tokiu įvarčiu „į rūbinę“ užvesti svečiai trečiajame kėlinuke persvėrė rezultatą savo naudai 4:3.

Klaipėdos klubo puolėjas išlygino rezultatą 54-ąją minutę, tačiau „Juodupė“ išsivežė pergalę, kai geriausias svečių komandos žaidėjas Konstantinas Isajevas 58-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį.

Svečiai į varžovų vartus metė 38 kartus, šeimininkai turėjo 31 bandymą pasiekti įvartį.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks antradienį Elektrėnuose, kur įvyks dar vienos įdomios rungtynės: „Juodupė“ 21 val. priims Kauno „Kaunas hockey“ ekipą.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Kaunas Hockey“        8   6  0  0   2    35:25   18
2. Elektrėnų „Energija“         6   5  0  0   1    44:11   15
3. Klaipėdos „Baltija“          6   3  1  0   2    33:27   11
4. Juodupės „Juodupė“           6   3  0  1   2    33:29   10
5. Vilniaus „Hockey Punks“      6   3  0  1   2    30:31   10
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  7   0  1  0   6    20:36    2
7. Rokiškio „Rokiškis“          5   0  0  0   5    13:49    0