Titulinis » Naujienos » Dviejų M.Kaleinikovo įvarčių pergalei neužteko

Dviejų M.Kaleinikovo įvarčių pergalei neužteko

2018-03-02
hockey.lt
Kandidatas į Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinę 19-metis  Markas Kaleinikovas pasižymėjo dviem įvarčiais, tačiau jo atstovaujama Pekino „KRS Junior“ (Kinija) ekipa Jaunimo ledo ritulio lygoje (MHL) patyrė pralaimėjimą.

Lietuvio įvarčiai leido kurį laiką pirmauti „KRS Junior“ komandai, tačiau vėliau iniciatyvą perėmė „MHK Spartak“ ledo ritulininkai, kurie ir šventė pergalę rezultatu 6:3.

M.Kaleinikovas pasižymėjo 12-ą susitikimo minutę, kai įmušė pirmą rungtynių įvartį. Nors dar pirmojo kėlinio pabaigoje „MHK Spartak“ komandai pavyko atstatyti lygybę, tačiau antrojo kėlinio pradžioje (20:34) „KRS Junior“ susigrąžino minimalų pranašumą, o netrukus M.Kaleinikovo antrasis įvartis padidino pranašumą iki dviejų - 3:1.

Visgi nuo to laiko įvarčius mušė tik „MHK Spartak“ ekipos nariai, kurie jau trečiojo kėlinio viduryje išlygino rezultatą bei susitikimo pabaigoje sugebėjo įtvirtinti pergalę.

M.Kaleinikovas šiame MHL sezone yra sužaidęs 59 rungtynes, kuriose įmušė 22 įvarčius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Pagal įvarčius lietuvį komandoje lenkia tik vienintelis Pavelas Kruty, kuris yra įmušęs 31-ą kartą.

„KRS Junior“ (70 tšk.) Vakarų konferencijoje užima 12-ą vietą tarp 17 komandų. Iki reguliariojo sezono pabaigos „KRS Junior“ komandai liko sužaisti tris rungtynes.