Titulinis » Naujienos » D.Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, o „Devils“ įveikė „Penguins“ (VIDEO)

D.Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, o „Devils“ įveikė „Penguins“ (VIDEO)

2014-12-30
Trenerių rokiruotė Naujojo Džersio „Devils“ komandoje davė pirmųjų vaisių. Dainiaus Zubraus atstovaujami „Velniai“ (33 tšk.) namuose 3:1 (1:0, 2:0, 1:0) nugalėjo antrą vietą Rytų konferencijoje užimančius ir vos keturioliktą nesėkmę patyrusius Pitsburo „Penguins“ (49 tšk.) ledo ritulininkus.

D.Zubrus rungtyniavo 22 su puse minutes, rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pirmojo „Devils“ įvarčio, blokavo du varžovų metimus bei išvengė baudos minučių.

Lietuvis šiame sezone per 30 rungtynių yra atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir pelnęs 2 įvarčius.

„Devils“ gretose pasižymėjo Travisas Zajacas (25:33), Jaromiras Jagras (38:40) ir Adamas Henrique (45:32).

Vienintelio įvarčio autorius „Penguins“ gretose buvo Sidney Crosby (14:37).

„Aš jau nepamenu, kada mes esame pirmavę dviejų įvarčių skirtumu. 2012 metais? Aš dar nebuvau komandoje“, - po rungtynių sakė J.Jagras.

„Devils“ tai buvo vos antroji pergalė per pastarąsias dešimt rungtynių. „Velniai“ su trylika pergalių per 38 rungtynes užima keturioliktą vietą rytuose.

Kiti rezultatai:

Bostono „Bruins“ - Detroito „Red Wings“ 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
Niujorko „Islanders“ - Vašingtono „Capitals“ 4:3 (1:0, 1:0, 1:3, 1:0) (po pratęsimo)
Karolinos „Hurricanes“ - Monrealio „Canadiens“ 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Otavos „Senators“ - Bafalo „Sabres“ 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
Tampos „Lightning“ - Toronto „Maple Leafs“ 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Sent Lujo „Blues“ - Karolinos „Hurricanes“ 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Vinipego „Jets“ - Minesotos „Wild“ 2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
Čikagos „Blackhawks“ - Nešvilio „Predators“ 5:4 (0:2, 3:2, 1:0, 0:0, 1:0) (po baudinių)
Dalaso „Stars“ - Niujorko „Rangers“ 3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
Kalgario „Flames“ - Los Andželo „Kings“ 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Arizonos „Coyotes“ - Filadelfijos „Flyers“ 4:2 (1:0, 1:0, 2:2).