Titulinis » Naujienos » D.Zubrus įmušė įvartį, o „Devils“ iškovojo lengvą pergalę NHL ikisezoninėse rungtynėse

2013-09-27
sportas.lt informacija, New Jersey "Devils" nuotr.
Šeštose ikisezoninėse NHL rungtynėse Naujojo Džersio „Devils“ ekipa 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) nugalėjo Filadelfijos „Flyers“ ledo ritulininkus, o lietuvis Dainius Zubrus įmušė įvartį.

Lietuvis aikštelėje praleido 16:26 min., o antrajame kėlinyje pelnė trečiąjį „Devils“ įvartį. Tai buvo pirmasis D.Zubraus įvartis ikisezoninėse NHL rungtynėse. Ledo ritulininkas taip pat išvengė baudos minučių.

Nugalėtojams įvarčius taip pat pelnė Damienas Brunneris(26:31), Steve'as Bernieris (27:38) ir Michaelas Ryderis(58:33).

Trys pirmieji „Devils“ ekipos įvarčiai buvo įmušti antrame kėlinyje vos per 8 žaidimo minutes.

Vienintelio įvarčio autorius „Flyers“ gretose buvo Mattas Readas (51:09).

Po rungtynių „Devils“ treneris Peteris DeBoeris teigė, kad sveikstantis Martinas Brodeuras turėtų pasirodyti spalio 4-os dienos rungtynėse su Pitsburgo „Penguins“ komanda.

Tuo tarpu D.Zubrus sakė, kad jo manymu „Devils“ šiais metais yra geresnė komanda nei buvo praėjusiais ir kad žaidėjai bus pasiruošę sezono startui.

Oficialus NHL sezonas prasidės spalio 1-ą dieną.