Titulinis » Naujienos » Elektrėnų „Energija“ Vilniuje iškovojo nelengvą pergalę (VIDEO)

Elektrėnų „Energija“ Vilniuje iškovojo nelengvą pergalę (VIDEO)

2017-12-01
 Lietuvos ledo ritulio čempionate į pergalių kelią grįžo Elektrėnų „Energija“, tačiau tai padarė nelengvai. Rungtynėse Vilniuje ketvirtadienį „Energija“ 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) palaužė vietos „Hockey Punks“ pasipriešinimą ir bando grįžti į sau įprastą pirmąją vietą.

„Energija“ gana lengvai susikūrė patogų gyvenimą pirmoje rungtynių dalyje, kai Povilas Verenis idealiu perdavimu „padovanojo“ įvartį Laisydui Kudrevičiui (04:02) ir pastarasis atidarė įvarčių sąskaitą rungtynėse.

Antrojo kėlinio pradžioje savo zonoje grubiai suklydo Rokas Bacevičius ir Danielius Nomanovas (20:28) padvigubino pranašumą.

Dar po keturių minučių L.Kudrevičius po individualaus reido dar kartą pasižymėjo ir rezultatas tapo 3:0.

Netrukus sukruto ir „pankai“, kurie po Edgaro Rybakovo smūgio (29:37) sušvelnino atsilikimą iki 1:3.

Trečiojo kėlinio viduryje Edvardas Ivankevičius (48:48) išnaudojo kiekybinę persvarą ir sušvelnino skirtumą iki minumumo, taip grąžindamas intrigą. Tačiau Elektrėnų klubas besibaigiant rungtynėms po D.Nomanovo įvarčio (56:47) atsikvėpė lengviau ir iškovojo pergalę.

„Energija“ į varžovų vartus metė 43 kartus, „Hockey Punks“ atsakė 28 metimais.

Kitos čempionato rungtynės įvyks šeštadienį 17 val. Kaune, kur vietos „Kaunas Hockey“ priims „Hockey Punks“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Kaunas Hockey“        9   7  0  0   2    42:30   21
2. Elektrėnų „Energija“         7   6  0  0   1    48:13   18
3. Klaipėdos „Baltija“          6   3  1  0   2    33:27   11
4. Juodupės „Juodupė“           7   3  0  1   3    38:26   10
5. Vilniaus „Hockey Punks“      7   3  0  1   3    32:35   10
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  8   1  1  0   6    24:39    5
7. Rokiškio „Rokiškis“          6   0  0  0   6    16:53    0