Titulinis » Naujienos » Elektrėnuose – skaudus „Energijos“ pralaimėjimas

Elektrėnuose – skaudus „Energijos“ pralaimėjimas

2014-10-13
Ketvirtą nesėkmę iš eilės Baltarusijos aukščiausios ledo ritulio lygoje patyrė daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“. Sekmadienį elektrėniškiai savų žiūrovų akivaizdoje skaudžiai 2:6 (0:3, 1:3, 1:0) nusileido Soligorsko „Shakhter-2“ ledo ritulininkams.

Jau pirmajame kėlinyje į Donato Žukovo ginamus vartus krito trys įvarčiai – pasižymėjo Aleksejus Daškevičius (10:14 min.), Ilja Letovas (11:46) ir Dmitrijus Maisenovičius (18:36). „Energijos“ problemos gynyboje tęsėsi ir antrajame kėlinyje. Po tikslių Nikolajaus Mirončiko (22:11), Viktoro Artiušenkos (25:17) ir Danilo Dolmatovičiaus (35:54) smūgių rezultatas tapo nepadorus – 0:6.

Nesėkmingą rungtynių atkarpą galiausiai nutraukė Mindaugas Kieras (37:12), įmušęs įvartį po Manto Marcinkevičiaus perdavimo. Trečiojo kėlinio pradžioje jau po M.Kiero perdavimo pasižymėjo jaunasis Artūras Laukaitis (46:40). Deja, per likusį rungtynių laiką dar labiau priartėti prie varžovų šeimininkams nepavyko.

Pirmadienį šios dvi komandos Elektrėnuose susitiks dar kartą.

„Energija“ (12 tšk.) liko 9-oje vietoje tarp 11 komandų, o „Shakhter-2“ (20 tšk.) pakilo į 6-ą poziciją.