Titulinis » Naujienos » „Energija“ antrą kartą pralaimėjo „HC Gomel-2“ ledo ritulininkams

„Energija“ antrą kartą pralaimėjo „HC Gomel-2“ ledo ritulininkams

2014-10-08
 Daugkartinė Lietuvos ledo ritulio čempionė Elektrėnų „Energija“ Baltarusijos „Vyšaja“ lygos rungtynėse trečiadienį 2:5 (0:3, 1:1, 1:1) nusileido Gomelio „HC Gomel-2“ klubui.

Šeimininkai solidų pranašumą susikrovė jau pirmajame kėlinyje. Donatą Žukovą po sykį „nuginklavo“ Antonas Točilkinas (5:54 min.), Dmitrijus Kolyškinas (15:32) ir Pavelas Tereščenka (18:55). Visus šiuos įvarčius „HC Gomel-2“ pelnė žaisdami penkiese prieš penkis.

Antrajame kėlinyje abi komandos po kartą išnaudojo kiekybinę persvarą – šeimininkų gretose pasižymėjo Nikita Jurčenka (31:24), o „Energijai“ įvartį pelnė Rokas Bazys (39:47). Dar labiau prie varžovų „Energija“ priartėjo po Donato Vitte (53:43) įvarčio, bet tašką rungtynėse padėjo antrą savo įvartį pelnęs P.Tereščenka (56:19).

Priminsime, kad pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes antradienį Gomelyje rezultatu 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) laimėjo „HC Gomel-2“.

„Energija“ (12 tšk.) liko 9-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „HC Gomel-2“ (20 tšk.) tarp 11 komandų užima 3-ią poziciją.

Artimiausias dvejas rungtynes „Energija“ žais spalio 12-13 dienomis Elektrėnuose su Soligorsko „Shakhter-2“ klubu.