Titulinis » Naujienos » „Energija“ be didesnių problemų nugalėjo „7bet-Hockey Punks“ atstovus (VIDEO)

„Energija“ be didesnių problemų nugalėjo „7bet-Hockey Punks“ atstovus (VIDEO)

2024-10-09
 Trečiadienį OHL Baltijos ledo ritulio čempionate įvyko antroji sezono akistata tarp dviejų lygoje besivaržančių komandų iš Lietuvos.

Elektrėnų ledo rūmuose vietos „Energija“ 7:0 nugalėjo Vilniaus „Hockey Punks“. Priminsime, jog elektrėniškiai laimėjo ir pirmąsias tarpusavio rungtynes Vilniuje.

„Energijai“ jau rungtynių pradžioje pavyko įgyti dviejų įvarčių pranašumą. Penkių minučių nuobaudą gavo Kostas Gusevas, o šią atkarpą šeimininkai pavertė dviem tiksliais smūgiais. Tikslūs buvo Donatas Kumeliauskas (04:52, rez. perd. Simonas Valivonis, Robertas Vorona) ir Dovydas Laimutis (06:28, rez. perd. S. Valivonis, D. Kumeliauskas).

Įpusėjus kėliniui Elektrėnų klubo pranašumas jau siekė tris įvarčius. Šį kartą įvartį pelnė Aivaras Bendžius (10:04, rez. perd. Matthew Gouldas, Tadas Kumeliauskas).

Antrajame kėlinyje savo meistriškumą demonstravo Eimantas Noreika. Jis pats susikūrė sau progą įveikęs kelis varžovus ir tiksliu smūgiu į vartų viršų dar labiau padidino „Energijos“ persvarą (27:47, rez. perd. D. Laimutis).

Per paskutinį kėlinį „Energijos“ pranašumas tik dar labiau augo. Per kiek daugiau nei minutę ritulį į vartus siuntė Kipras Grabliauskas (45:39, rez. perd. D. Kumeliauskas) ir A. Bendžius (46:43).

Galiausiai rungtynių pabaigoje po puikiai įžaistos daugumos A. Bendžius metimu į tuščius vartus pelnė savo „hat-tricką“ (55:26, rez. perd. E. Noreika, T. Kumeliauskas)

Po šių rungtynių 5 taškus per 6 rungtynes surinkusi „Energija“ pakilo į ketvirtąją poziciją lygoje. Taškų vis dar neturinti „7bet-Hockey Punks“ komanda žengia paskutinė.