Titulinis » Naujienos » "Energija" įkrėtė Brestui, A.Bendžius - varžovui į nosį

"Energija" įkrėtė Brestui, A.Bendžius - varžovui į nosį

2013-10-25
LRK "Energija" informacija
 Puikią pergalę Elektrėnų ledo rūmuose pasiekė aikštės šeimininkai rezultatu 7 – 3 (3:1, 2:2, 2:0) įveikę gana nestabiliai rungtyniaujančius Bresto ledo ritulininkus.

Iniciatyva rungtynėse priklausė „Energijos“ žaidėjams, kurie tik antrajame kėlinyje „užmigo“ ir sužaidė jį lygiosiomis, tačiau trečiojoje dalyje „Brest2” komanda neprilygo. Vėl puikiai rungtyniavo pirmasis lietuvių penketas, bendrai pelnęs net 4 įvarčius.

Du įvarčius Lietuvos klubui pelnė jaunasis Paulius Gintautas (33:36 ir 35:34 min.), o po kartą įvarčiais pasižymėjo Deividas Kazlauskas (2:37), Lukas Vėželis (11:03), Tomas Vyšniauskas (17:48) bei Aivaras Bendžius (55:41).

„Energijos“ vartininką Nerijų Dauksevičių po kartą pavyko nuginkluoti Kirilui Paruškinui (14:17), Ilja Truchanovičiui (23:50) ir Kirilui Raševskiui (32:08). Nuo trečiojo kėlinio pradžios šeimininkų vartus saugojo Donatas Žukovas.

Rungtynės tuo nesibaigė – likus iki pabaigos vos septynioms sekundėms, kilo sumaištis vidurinėje aikštės dalyje, kurios pasekoje į atlapus vienas kitam kibo elektrėniškis Aivaras Bendžius ir Vladislavas Šaranas – bokso scenarijaus verta dvikova viduryje aikštelės truko apie minutę.
Apie rungtynes rezultatyviausias „Energijos“ žaidėjas Paulius Gintautas:

• „Rezultatas geras, bet tikrai nebuvo lengva, ypatingai antrajame kėlinyje, kai mes sustojome, o varžovai „pridėjo“ – galėjo baigtis visaip“.
Kaip vertinate savo penketo partnerius? Jūs kartu pelnote didesnę dalį įvarčiu.
  • Aš esu labai patenkintas, kad turiu galimybė žaisti ir tobulėti su tokiais patyrusiais žaidėjais ir manau, kad mes įvykdome savo užduotis. Dovydas Kulevčius yra puikus centro puolėjas, kuris sugeba sukurti rezultatyvias situacijas dažnai „iš niekur“.
Koks yra Baltarusijos aukščiausios lygos pajėgumas, ar sunku konkuruoti?
  • „Lygis išties aukštas, visos komandos apylygės, o dar sunkiau žaisti išvykos rungtynėse. Svarbu maksimaliai nusiteikti prieš kiekvieną komandą, nes kasdien vieni laimi kiti pralaimi. Asmeniškai laukiu kol visi pasveiks ir bus mažiau traumų mūsų komandoje, tada galėsime sirgaliams dar gražesnes pergales dovanoti“.