Titulinis » Naujienos » „Energija“ išvykoje solidžiu skirtumu įveikė Lydos ekipą

„Energija“ išvykoje solidžiu skirtumu įveikė Lydos ekipą

2013-09-29
LRK "Energija" pranešimas spaudai
 Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai pasiekė užtikrintą pergalę Baltarusijos „Aukščiausios lygos“ reguliariajame čempionate prieš Lydos „Lyda-2” komandą  rezultatu 8:4 (1:2, 4:0, 3:2).

Rungtynės prasidėjo šeimininkų šturmu, kai pirmąją minutę Nerijui Dauksevičiui teko traukti ritulį iš savo vartų po Jegoro Kušnerovičiaus metimo (00:18). Dar po penkių minučių rezultatas tapo 0:2 - pasižymėjo Artiom Surmač (05:13). Po truputi atsibudo ir „Energijos“ žaidėjai – Paulius Gintautas sušvelnino pirmojo kėlinio rezultatą 1:2 (14:23).

Antroji rungtynių dalis priklausė lietuviams, kurią laimėjo net 4:0. Įvarčius pelnė: Andrius Židkovas (08:31), Dovydas Kulevičius (09:16), Aurelijus Kriščiūnas (10:37), Vytautas Jagelvičius (11:09).

Nuo antrojo kėlinio vidurio iki rungtynių pabaigos vartus saugojo po traumos grįžęs Donatas Žukovas.  Trečiajame kėlinyje aikštėje dominavo „Energijos“ ledo ritulininkai, kurie ir šį kėlinį laimėjo rezultatu 3:2: Benjamin Griško (40:37), Vytautas Jagelavičius (45:51), Jegor Kušnerovič (50:16), Dominykas Bisturys (56:52) ir Paulius Gintautas (59:49).

Apie rungtynes komandos treneris Sergejus Krumkačius:
-          Labai gerai, kad laimėjome ir gavome tris taškus, tačiau toks žaidimas prie gero neprives. Prisitaikėme prie jų padriko žaidimo – to mums nereikia, mes galime žaisti daug geriau. Sužaidėme gerai antrąją dalį ir retais momentais likusioje dalyje. Turime žaisti savo žaidimą, prieš kiekvieną komandą“.