Titulinis » Naujienos » "Energija" nesunkiai įveikė "Geležinį vilką"

"Energija" nesunkiai įveikė "Geležinį vilką"

2015-10-28
 Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau nesustabdoma Elektrėnų „Energija“, kuri trečiadienį Vilniaus pramogų rūmuose nepaliko vilčių vietos „Geležinio vilko“ jaunimui ir nugalėjo varžovus rezultatu 8:3 (2:0, 3:2, 3:1).

„Energija“ ilgai netruko prie varžovų vartų ir „jubiliejinį“, dešimtąjį sezono įvartį rungtynių pradžioje pelnė Aivaras Bendžius (02:58). Vėliau pasižymėjo buvęs „Geležinio vilko“ auklėtinis Ugnius Čižas (13:48) ir „Energija“ ramiai kontroliavo rungtynių eigą.

Vilniečiai rankų nenuleido. Rokas Bazys (20:41) rezultatą sušvelnino iki 1:2. U.Čižas (23:52) ir Karolis Kubilius (24:53) per minutę padidino skirtumą iki trijų įvarčių, tačiau dar po minutės Dominykas Bisturys (25:57) vėl sušvelnino skirtumą iki dviejų įvarčių.

Netrukus skaičių „10“ pamėgęs A.Bendžius už grubumą užsidirbo ir 10 minučių disciplinarinę nuobaudą.

Trečią kėlinį Vilniaus klubas pradėjo kitu vartininku – į vartus atsistojo po pirmojo kėlinio iš jų pasitraukęs ir vietą Martinui Petiului užleidęs labiau partyręs Boleslovas Konopackis. Ir netrukus j klubas daugumoje praleido įvartį, kai pasižymėjo Deividas Kazlauskas (40:52). Dar po pusantros minutės Mantas Marcinkevičius (42:12) padidino skirtumą iki 5 įvarčių.

D.Kazlauskas pasižymėjo dar kartą (54:43), o rungtynių priešpaskutinę sekundę vilniečių nuotaiką praskaidrino Gediminas Jadkauskas, kuris sumažino skirtumą iki 5 įvarčių.

„Energija“ ir toliau lieka vienintele Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) organizuojamų čempionatų komanda, kuri šalies čempionate dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo.

Kitos čempionato rungtynės įvyks ateinantį antradienį Elektrėnuose, kur 19.30 val. susitiks taškų dar neturinčios komandos – vietos „ESSM-2000“ ir „Geležinis vilkas“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“           5  5  0  0   0    47:18    15
2. Kauno „Baltų ainiai“           4  3  0  1   0    28:12    10
3. Rokiškio „Rokiškis“            4  2  1  0   0    21:17    8
4. Juodupės „Juodupė“             3  2  0  0   1     9:11    6
5. Vilniaus „Hockey Punks“        4  2  0  0   2    19:22    6
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“    5  0  0  0   5    18:32    0
7. Elektrėnų „ESSM-2000“          5  0  0  0   5    16:46    0