Titulinis » Naujienos » „Energija“ po dramatiškos kovos nusileido Kijevo ledo ritulininkams

„Energija“ po dramatiškos kovos nusileido Kijevo ledo ritulininkams

2013-09-22
 Skaudų pralaimėjimą Baltarusijos „Aukščiausioje“ lygoje patyrė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“, kuriai nepavyko antrą kartą per dvi dienas nugalėti Kijevo „Kremenčiug“ (Ukraina) klubo.
Penktadienį „Energija“ savo arenoje sugebėjo panaikinti trijų įvarčių deficitą, bet galiausiai po baudinių serijos 4:5 (0:0, 2:4, 2:2, 0:0, 0:1) pralaimėjo svečiams iš Ukrainos.

Po be įvarčių pasibaigusio pirmojo kėlinio, antroje mačo dalyje pasipylė tikras įvarčių „lietus“ – per paskutines 10 antrojo kėlinio minučių buvo įmušti net šeši įvarčiai.

„Kremenčiug“ į priekį išvedė tikslūs Aleksėjaus Kostiuko (30:05 min.) ir Olego Koržo (36:02) įvarčiai, bet Justas Steponaitis (37:17) po Aurelijaus Kriščiūno ir Dominyko Bisturio perdavimų sušvelnino atsilikimą. Čia pat Kijevo komandos pranašumą iki rekordinės atžymos padidinoSevastjano Karpenko (37:43) ir Olego Komarčevo (38:51) įvarčiai, bet kėlinį linksmesne gaida baigė „Energija“ – po Justino Vėželio ir D.Bisturio perdavimų įvartį pelnė Paulius Gintautas (39:50).

Trečiajame kėlinyje „Energijai“ užteko vos 4 min. išlyginti rezultatą – po Andriaus Židkovo irŠarūno Kuliešiaus perdavimų pasižymėjo Aivaras Bendžius (41:01), o netrukus tikslų smūgį atliko ir J.Vėželis (43:59), kuriam tiksliai asistavo A.Bendžius.

Pratęsime įvarčių nebuvo įmušta, todėl rungtynių nugalėtojas sprendėsi baudinių serijoje. Sėkmingai žaidę abiejų komandų vartininkai atrėmė po 9 iš eilės varžovų bandymus, kol galiausiai A.Židkovas „pralaužė ledus“ ir išvedė „Energiją“ į priekį. Deja, lemiamu momentu Vladislavas Lugovojus atsakė tuo pačiu. Vėliau Š.Kuliešiui nepavyko nuginkluoti varžovo vartininko, o tas pats V.Lugovojus dar kartą pasiuntė ritulį į „Energijos“ vartus ir išplėšė Kijevo komandai dramatišką pergalę.

Elektrėnų komandos vartus vėl gynė Nerijus Dauksevičius.

„Energija“ (8 tšk.) turnyrinėje lentelėje tarp 13 komandų žengia 7-a, o „Kremenčiug“ (5 tšk.) pakilo į 10-ą poziciją.

Artimiausios rungtynes „Energija“ rugsėjo 29-30 dienomis svečiuose žais su Lydos „HC Lida-2“ klubu.