Titulinis » Naujienos » „Energija“ su kaupu atsirevanšavo svečiams iš Vitebsko

„Energija“ su kaupu atsirevanšavo svečiams iš Vitebsko

2015-01-27
Dėl vietos Baltarusijos aukščiausios ledo ritulio lygos atkrintamosiose varžybose kovojanti daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“ antradienį namuose 7:1 (2:0, 3:0, 2:1) atsirevanšavo Vitebsko „HC Vitebsk-2“ ekipai.

„Energija“ įvartį įmušė jau pirmosios savo atakos metus – sužaidus vos 18 sek. pasižymėjo pirmadienį 22-ąjį gimtadienį minėjęs Aivaras Bendžius. Elektrėniškių pranašumą dar pirmajame kėlinyje padvigubino Mantas Marcinkevičius (14:21).

Skirtingai nei pirmadienį, „Energija“ ir antrajame kėlinyje išsaugojo iniciatyvą savo rankose – Luko Vėželio (26:09), Mindaugo Kiero (28:10) ir M.Marcinkevičiaus (33:08) tikslūs smūgiai bei puikus Donato Žukovo žaidimas ginant šeimininkų vartus suteikė „Energijai“ net penkių įvarčių persvarą. Paskutiniame rungtynių trečdalyje du įvarčius įmušė Dovydas Kulevičius (43:28 ir 49:44). Tiesa, pavyko pasižymėti ir svečiams – paguodos įvartį pelnė Nikita Pitalenka (47:55), pasinaudojęs kiekybine persvara.

Sportas.lt primena, kad pirmadienį „Energija“ namuose 3:4 (2:1, 0:2, 1:1) pralaimėjo Vitebsko klubui, nors svečiuose tą patį varžovą nugalėjo abu sykius – 4:3 ir 7:0.

„Energija“ (47 tšk.) pagaliau sugrįžo į atkrintamųjų varžybų zoną, pakildama į 8-ą turnyrinės lentelės vietą. Elektrėniškiai aplenkė pagrindinę konkurentę Bresto „HC Brest-2“ (45 tšk.) ekipą, o „HC Vitebsk-2“ (19 tšk.) liko priešpaskutinėje – 10-oje – pozicijoje.

Artimiausias dvejas rungtynes elektrėniškiai žais vasario 3-4 dienomis namuose su 6-ą vietą užimančiu Gomelio „HC Gomel-2“ (57 tšk.) klubu.