Titulinis » Naujienos » Estija ir toliau demonstruoja brandų žaidimą

Estija ir toliau demonstruoja brandų žaidimą

2015-12-14
 Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato II diviziono A grupėje antrąją rungtynių dieną Estija 6:3 (0:0, 4:1, 2:2) nugalėjo Kroatiją pakilo į trečiąją vietą turnyre.

Po pirmojo tuščio kėlinio komandos pradėjo mušti antrajame. Iš pradžių po Maksim`o Simonov`o metimo (23:10) Estija išsiveržė į priekį, tačiau kroatas Jan`as Smolec`as (24:14) išlygino rezultatą.

Estai žaidė drausmingiau ir rado būdų išsiveržti į priekį. Dar antrajame kėlinyje tris įvarčius be atsako pelnė Robert`as Arrak`as (35:17, dauguma), Vadima`as Vasjonkin`as (38:18) ir Vladimir`as Nestertsuk`as (38:46),

Trečiajame kėlinyje kroatai sušvelnino skirtumą iki 2:4, po Luka Jarcov`o metimo (40:09), tačiau estai nepasimetė ir V.Vasjonkin`as (45:03) sugrąžino 3 įvarčių persvarą.

Kroatai bandė gelbėti rungtynes daugumoje vartininką pakeitę šeštu žaidėju, tačiau Nikita Minin`as (53:47) ramiai pasiuntė ritulį į tuščius vartus. Kroatas Renato Platuzic`ius (58:23) sumažino atsilikimą iki 3:6.

Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vengrija           2  2  0  0   0    15:7     6
2. Lietuva            1  1  0  0   0     6:5     3
3. Estija             2  1  0  0   1    11:9     3
4. Kroatija           2  1  0  0   1     8:8     3
5. Korėja             1  0  0  0   1     2:8     0
6. Nyderlandai        2  0  0  0   2     7:12    0