Titulinis » Naujienos » Galingas Rusijos komandas startas Vakarų konferencijoje

Galingas Rusijos komandas startas Vakarų konferencijoje

2013-10-27
 Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuojamame atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate užtikrintai startavo Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ekipa.

Šeštadienį Kauno „Akropolyje“ rusai 7:1 (1:0, 3:0, 3:1) Vakarų konferencijos rungtynėse įveikė Kauno „Bizonus“.

Pirmajame kėlinyje apsipratę su startiniu jauduliu ir apšilę vienu Pavelo Fominycho įvarčiu (03:16), rusai įsibėgėjo antroje rungtynių pusėje.

Du įvarčius iš eilės pelnė Artiomas Nekerovas (25:10, 28:21), įvartį pridėjo Denisas Abramovas (38:24).

„Delovaja Rus“ po trečiojo A.Nekerovo įvarčio (41:22) leido kauniečiams sušlapinti rezultatą, kai paskutiniojo kėlinio viduryje pasižymėjo Marius Krištanaitis (48:13). Svečiai į tai atsakė dar dviem P.Fominycho (52:50) ir A.Šestakovo įvarčiais (54:18).

Kaip jau tampa įprasta, šių komandų rungtynės neapsiėjo ir be muštynių, o po vieną abiejų komandų žaidėją arbitrai pašalino iki rungtynių pabaigos.

„Delovaja Rus“ – „Bizonai“ 7:1 (1:0, 3:0, 3:1).
„Delovaja Rus“: A.Nekerovas 3, P.Fominychas 2, D.Abramovas, A.Šestakobas po 1 įvartį.
„Bizonai“: N.Krištanaitis 1 įvartis.