Titulinis » Naujienos » "Geležinis vilkas" du kartus įveikė kaliningradiečius

"Geležinis vilkas" du kartus įveikė kaliningradiečius

2016-03-21
NVLRL informacija
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos pirmenybėse Vilniaus ledo ritulio mokyklos "Geležinis vilkas" auklėtiniai, rungtyniaujantys Jaunių grupėje, savo aikštėje du kartus susitiko su Kaliningrado "Jantarnaja zvezda" komanda. Abu susitikimus laimėjo vilniečiai: pirmąsias rungtynes po pratęsimo rezultatu 5:4, o antrąsias - 7:4.

Pirmosiose rungtynėse "Geležinio vilko" komanda jau po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 4:1, bet po to nepelnė nei vieno įvarčio, o svečiams pasižymėjus tris kartus, pagrindinis rungtynių laikas nugalėtojo neišaiškino. Mušant baudinius tikslesni buvo aikštės šeimininkai, kuriems pergalingą įvartį pelnė T.Silinas.

Pagal kitokį scenarijų klostėsi atsakomosios rungtynės. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus 2:2, bet po to vilniečiai pelnė tris įvarčius be atsako ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 5:2. Paskutiniajame kėlinyje abi komandos pasižymėjo po du kartus, o "Geležinis vilkas" šventė užtikrintą pergalę trijų įvarčių persvara.

Nepaisant šių dviejų pergalių, "Geležinio vilko" komanda Jaunių lygoje užėmė paskutiniąją, ketvirtąją, vietą. Šios amžiaus grupės nugalėtoja tapo Gardino COR komanda. Antrąją vietą užėmė Elektrėnų SSM, o trečiąją - Kaliningrado "Jantarnaja zvezda".

"Geležinis vilkas" -  "Jantarnaja zvezda" 5:4 (4:1, 0:2, 0:1, 1:0).
"Geležinis vilkas": T.Mažulis 2, P.Matulionis, N.Numavičius, T.Silinas po 1 įvartį. Vartus gynė M.Petiulis ir T.Ramanauskas.
 "Jantarnaja zvezda":  P.Bykovas 2, L.Auzuleimas ir N.Kozlovas  po 1 įvartį. Vartus gynė D.Butenka.

"Geležinis vilkas" -  "Jantarnaja zvezda"  7:4 (2:1, 3:1, 2:2).
"Geležinis vilkas": V.Cecervovas 3, J.Fedorovičius, O.Oleinikas,  A.Misiukas, V.Jakubynas po 1 įvartį. Vartus gynė T.Ramanauskas ir M.Petiulis.
 "Jantarnaja zvezda":  T.Chismatulinas, L.Auzuleimas, N.Kozlovas, A.Cvetkovas