Titulinis » Naujienos » "Geležinis vilkas" ir "Jantarnaja zvezda" pasidalino po pergalę

"Geležinis vilkas" ir "Jantarnaja zvezda" pasidalino po pergalę

2016-03-07
NVLRL informacija
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos pirmenybėse Vilniaus ledo ritulio mokyklos "Geležinis vilkas" auklėtiniai, rungtyniaujantys amžiaus grupėje U-14, savo aikštėje du kartus susitiko su Kaliningrado "Jantarnaja zvezda" kpmanda. Pirmąsias rungtynes rezultatu 4:3 laimėjo šeimininkai, o antrąsias 7:5 - svečiai.

Pirmosiose rungtynėse "Geležinio vilko" komanda po dviejų kėlinių atsilikinėjo 0:3, bet paskutiniajame kėlinyje pelnė keturis įvarčius be atsako ir šventė dramatišką pergalę. Pergalingą įvartį aikštės šeimininkams pelnė J.Šusterovas, kai iki trečiojo kėlinio pabaigos buvo likusios žaisti vos 23 sekundės.

Pagal kitokį scenarijų klostėsi atsakomosios rungtynės. Antrojo kėlinio pradžioje vilniečiai pirmavo 4:2, bet daugiau įvarčių šiame susitikime nepelnė. Jaunieji Rusijos ledo ritulininkai sugebėjo dar penkis kartus pasiųsti ritulį į šeimininkų vartus ir iškovojo pergalę. Tai buvo pirmoji "Jantarnaja zvezda" pergalė šiame sezone prieš "Geležinį vilką". Anksčiau Kaliningrade įvykusius abu susitikimus buvo laimėję vilniečiai rezultatais 7:6 bei 8:3.

U-14 amžiaus grupėje pirmauja visas 13 rungtynių laimėjusi ir 39 taškus surinkusi HC "Klaipėda". Antroje turnyro lentelės vietoje rikiuojasi "Geležinis vilkas" (30 taškų po 13 rungtynių), trečioje - "Jantarnaja zvezda" (27 taškai po 14 rungtynių).

"Geležinis vilkas" -  "Jantarnaja zvezda"  4:3 (0:2, 0:1, 4:0).
"Geležinis vilkas": J.Šusterovas 2,  O.Oleinikas ir E.Misiukas po 1 įvartį. Vartus gynė K.Pranckietis.
 "Jantarnaja zvezda":  L.Gryženkovas, N.Beževcovas, M.Kozlovas po 1 įvartį. Vartus gynė I.Morozovas.

"Geležinis vilkas" -  "Jantarnaja zvezda"  5:7 (3:2, 1:4, 1:1).
"Geležinis vilkas": O.Oleinikas 2, J.Šusterovas, R.Marcinkevičius, R.Stankevičius  po 1 įvartį. Vartus gynė K.Pranckietis.
 "Jantarnaja zvezda":  L.Gryženkovas ir M.Kozlovas po 2,