Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ išvykoje nusileido diviziono lyderiams

HC „Baltica“ išvykoje nusileido diviziono lyderiams

2013-10-26
HC "Baltica" informacija
 Spalio 26 dieną jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) pirmenybėse, „Baltica“ išvykoje susitiko su Rusijos „Berkuty Kubani“.

Susitikime su vienais iš šiaurės-vakarų diviziono lyderių lietuvių ekipos vartus gynė Vladislavas Kuzminas.

Pirmajį kėlinį „Balticos“ ekipa intensyviai atakavo, tačiau varžovų vartininkas S. Žučinas neleido atakoms virsti įvarčiais. Net prasižengus rusui K. Belousovui, lietuviai neišnaudojo kiekybinės persvaros ir kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Antrajme kėlinyje vienas po kito dviejų minučių baudas gavo E. Kamolinšas ir L. Rimjansas, kuo pasinaudojo „Berkuty Kubani“ ir išsiveržė į priekį. Įvartį pelnė rusas Denisas Cyganovas (0:1).

„Baltica“ ir toliau atkakliai kovojo ir niekuo nenusileido diviziono lyderiams. 32-ą minutę po V. Nikulino ir R. Upeniekso perdavimų, ritulį į vartus pasiuntė lietuvių žaidėjas Juris Zieminšas (1:1).

Vos po minutės rusų komandos žaidėjas Konstantinas Tolkanovas persverė rezultatą (1:2). Paskutinę kėlinio minutę po L. Rimjanso perdavimo rezultatą vėl išlygino V. Freijsas (2:2), tačiau likus vos 20 sekundžių iki kėlinio sirenos, ritulį į lietuvių vartus pasiuntė D. Čalyševas (2:3).

Trečiajame kėlinyje įtampa išaugo, komandos apsikeitė pražangomis ir pavojingomis atakomis. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „Balticos“ gynėjo Sergėjo Boytsovo pražanga suteikė galimybę varžovams padidinti persvarą. Kėlinio pabaigoje tuo pasinaudojo rusas Aleksandras Lačichinas, pasiųsdamas ritulį į lietuvių vartus (2:4). Po atkaklios kovos „Balticai“ teko pripažinti varžovų pranašumą.

Spalio 27 dieną „Baltica“ išvykoje dar kartą susitiks su „Berkuty Kubani“ ekipa.