Titulinis » Naujienos » „HC Žalgiris“ iš Moldovos išsivežė ir antrą pergalę

„HC Žalgiris“ iš Moldovos išsivežė ir antrą pergalę

2014-11-07
Eilinę pergalę Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) šventė Lietuvos klubas „HC Žalgiris“, kuris penktadienį išvykoje 4:1 (3:0, 1:0, 0:1) pranoko dviejų lietuvių atstovaujamą Kišiniovo „Platina“ (Moldova) komandą.

Pergalingą persvarą žalgiriečiai susikrovė per pirmąsias 11 rungtynių minučių, per kurias pelnė net tris įvarčius be atsako. Šeimininkų vartininką nuginklavo Pavelas Širokovas (3:13 min.), Aleksejus Pyrinas (7:12) ir Robertas Potapenka (10:04). „HC Žalgirio“ pranašumas dar labiau išaugo antrajame kėlinyje, kuriame pasižymėjo Vadimas Mustafajevas (26:53). Tiesa, paguodos įvartį „Platina“ sugebėjo pelnyti – tikslų smūgį atliko lietuvis Aimas Fiščevas (43:45), kuriam tai buvo vos antros rungtynės Kišiniovo komandos gretose.

„HC Žalgirio“ gretose šiose rungtynėse žaidė trys lietuviai: 2 baudos minutes gavęs Ilja Četvertakas, Danielius Nomanovas ir Edvinas Boroška. Antrasis „Platina“ komandos lietuvis vartininkas Simas Baltrūnas šį kartą liko tarp atsarginių.

Priminsime, kad pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes ketvirtadienį Kišiniove įspūdingu rezultatu (7:0) laimėjo žalgiriečiai.

„HC Žalgiris“ (50 tšk.) ir toliau tvirtai užima 5-ą vietą Vakarų konferencijoje, o „Platina“ (30 tšk.) rikiuojasi 11-oje pozicijoje tarp 17 klubų.

Artimiausias dvejas rungtynes žalgiriečiai žais lapkričio 11-12 dienomis svečiuose su Raubičių „Dinamo-Raubichi“ (Baltarusija, 29 tšk.) ekipa, užimančia 13-ą poziciją.