Titulinis » Naujienos » „HC Žalgiris“ Lipecke šventė nesunkią pergalę

„HC Žalgiris“ Lipecke šventė nesunkią pergalę

2015-01-27
 Po beveik dviejų savaičių pertraukos Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) rungtynes žaidęs „HC Žalgirio“ klubas antradienį svečiuose 7:2 (4:1, 2:1, 1:0) nepaliko vilčių Lipecko „HC Elec“ (Rusija) ekipai.

Pirmąjį rungtynių įvartį įmušė šeimininkų žaidėjas Igoris Kokunka (7:01 min.), tačiau antroje kėlinio pusėje dominavo žalgiriečiai, kurių gretose pasižymėjo Vadimas Mustafajevas (10:16), Glebas Chvolesas (11:53), Vladislavas Nikulinas (16:44) ir tikslaus tautiečio Ilja Četvertako perdavimo sulaukęs lietuvis Danielius Nomanovas (17:36).

Vos prasidėjus antrajam kėlinui buvo skirtas baudinys į „HC Elec“ vartus, bet jo realizuoti nepavyko Pavelui Širokovui. Tiesa, ilgai laukti pirmojo įvarčio šiame kėlinyje neteko – D.Nomanovas (22:23) po dar vieno I.Četvertako perdavimo antrą kartą nuginklavo šeimininkų vartininką. Kėlinio viduryje Rusijos klubas net 4 min. žaidė daugumoje, bet pasižymėti nesugebėjo, o Aleksejus Pyrinas (36:09) po D.Nomanovo perdavimo pratęsė „HC Elec“ triuškinimą.

Tiesa, kėlinio pabaigoje antrąjį šeimininkų įvartį pelnė I.Kokunka (39:47). Paskutiniame rungtynių trečdalyje žalgiriečių pranašumą dar labiau padidino A.Pyrinas (42:48), o „HC Elec“ žaidėjams daugiau nė karto nepavyko nuginkluoti Vadimo Miščiuko.

Be jau minėtų D.Nomanovo ir I.Četvertako šiose rungtynėse žaidė dar trys lietuviai: Edgaras Protčenko gavo 2 baudos min., o Ugnius Čižas bei Edvinas Boroška nepasižymėjo.

Trečiadienį Lipecke šios dvi komandos susitiks dar kartą. Sportas.lt primena, kad abi tarpusavio akistatas Elektrėnuose laimėjo „HC Žalgiris“ – 2:1 ir 5:4. „HC Žalgiris“ (99 tšk.) Vakarų konferencijoje vėl pakilo į 4-ą vietą, o „HC Elec“ (55 tšk.) tarp 15 komandų užima 11-ą poziciją.