Titulinis » Naujienos » „HC Žalgiris“ Sankt Peterburge pralaimėjo ir antrąsias rungtynes

„HC Žalgiris“ Sankt Peterburge pralaimėjo ir antrąsias rungtynes

2014-12-03
Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) Lietuvos klubas „HC Žalgiris“ nesugebėjo pasiekti revanšo. Žalgiriečiai trečiadienį svečiuose antrą kartą per dvi dienas 3:4 (2:1, 0:2, 1:1) neatsilaikė prieš Sankt Peterburgo „SKA-Variagi“ (Rusija).

Pirmajame kėlinyje už nesportišką elgesį 10 baudos minučių užsidirbo žalgirietis Aleksejus Pyrinas, tačiau pirmąjį įvartį, žaisdami daugumoje, pelnė „HC Žalgirio“ žaidėjai – pasižymėjo Artiomas Dašutinas (9:34 min.). Nepraėjus nė minutei svečių persvarą padvigubino Vadimas Mustafajevas (10:31). Visgi, dar dviejų progų žaisti daugumoje sulaukę „SKA-Variagi“ ledo ritulininkai galiausiai atidarė savo įvarčių sąskaitą – tiksliai smūgiavo Vladislavas Kurbatovas (16:13).

Antrojo kėlinio pradžioje „HC Žalgiris“ žaidė penkiese prieš tris varžovus, bet nepajėgė įtvirtinti savo persvaros, o „SKA-Variagi“ gretose pasižymėjo ir rezultatą išlygino Artiomas Kora (33:29). Kėlinio pabaigoje po Sergejaus Kniazevo pražangos šeimininkai įgijo kiekybinę persvarą ir tuo pasinaudojo Nikita Žigalovas (38:46). Trečiajame kėlinyje „HC Žalgiris“ jau sėkmingai žaidė daugumoje ir rezultatą išlygino Rihardas Kovarikas (48:29). Deja, netrukus „SKA-Variagi“ minimalią persvarą sugrąžino V.Kurbatovas (49:52).

Rungtynių pabaigoje žalgiriečių viltis surengti lemiamą šturmą panaikino Vladislavo Šarano pražanga. Šioms rungtynėms buvo registruoti tik du Lietuvos ledo ritulininkai: Danielius Nomanovas atliko rezultatyvų perdavimą, o Edvinas Boroška nepasižymėjo.

Antradienį „HC Žalgiris“ sugebėjo išplėšti pratęsimą, tačiau po baudinių serijos 5:6 (1:3, 1:1, 3:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti Rusijos klubo pranašumą.

Šios komandos jau du kartus buvo susitikusios Elektrėnuose. Tuomet pirmose rungtynėse po baudinių serijos 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) pergalę šventė „HC Žalgirio“ ledo ritulininkai, o antrose rungtynėse 5:3 (2:1, 0:0, 3:2) nugalėjo svečiai iš Sankt Peterburgo.

„HC Žalgiris“ (71 tšk.) Vakarų konferencijoje yra 4-as tarp 17 klubų, o „SKA-Variagi“ (55 tšk.) užima 7-ą poziciją.

Artimiausias dvejas rungtynes žalgiriečiai žais gruodžio 6-7 dienomis svečiuose su Mauro Baltrukonio atstovaujamu Tverės „Tverichy“ (Rusija, 43 tšk.) klubu, kuris užima 11-ą poziciją.