Titulinis » Naujienos » „HC Žalgiris“ trečią kartą paeiliui nugalėjo „Molniya“ klubą

„HC Žalgiris“ trečią kartą paeiliui nugalėjo „Molniya“ klubą

2015-02-21
Dar vieną pergalę Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) reguliariajame sezone iškovojo „HC Žalgirio“ klubas, kuris šeštadienį išvykoje 4:3 (2:1, 1:2, 1:0) įveikė Riazanės „Molniya“ (Rusija) ekipą.

Pirmajame kėlinyje vos per 1 min. 20 sek. atkarpą buvo įmušti net trys įvarčiai. Nors pirmasis pasižymėjo šeimininkų žaidėjas Jegoras Feofanovas (15:19 min.), bet netrukus žalgiriečiai persvėrė rezultatą savo naudai – tikslius smūgius atliko Aleksejus Pyrinas (15:44) bei Robertas Potapenka (16:39).

Rungtynės nenuspėjamai klostėsi ir antrajame kėlinyje. Kiekybine persvara pasinaudojęs Olegas Sosunovas (36:10) išlygino rezultatą, o vos po 24 sek. J.Feofanovas (36:34) suteikė minimalų pranašumą šeimininkams. Visgi, paskutinę kėlinio sekundę „Molniya“ suspėjo praleisti įvartį į savo vartus – pasižymėjo Eemeli Skantzas (39:59).

Pergalingu mačo įvarčiu tapo tikslus žalgiriečio Glebo Chvoleso (49:42) smūgis trečiajame kėlinyje. Dažnos pražangos trukdė šeimininkams surengti rimtesnį šturmą prie „HC Žalgirio“ vartų, o per 29 sek., kurias „Molniya“ rungtyniavo vartininką pakeitę šeštuoju aikštės žaidėju, jiems pasižymėti nepavyko.

Šiose rungtynėse žaidė du lietuviai: Edvinas Boroška atliko rezultatyvų perdavimą, o Ilja Četvertakas nepasižymėjo. Danielius Nomanovas, Edgaras Protčenko ir Ugnius Čižas rungtynėms nebuvo registruoti.

Sekmadienį Riazanėje šios dvi komandos susitiks dar kartą. Sportas.lt primena, kad Elektrėnuose abi šių komandų akistatas – 6:3 ir po pratęsimo 7:6 – laimėjo žalgiriečiai.

„HC Žalgiris“ (121 tšk.) Vakarų konferencijoje užima 4-ą vietą, o „Molniya“ (77 tšk.) rikiuojasi 11-a tarp 15 ekipų ir sukomplikavo savo padėtį kovoje dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas.