Titulinis » Naujienos » Į ledo ritulio žemėlapį sugrįžo legendinis klubas

Į ledo ritulio žemėlapį sugrįžo legendinis klubas

2013-10-27
Pirmąsias 2013-2014 metų atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynes sužaidė Kauno „Sparnų – Staklių“ klubas, kuris šeštadienį Kauno „Akropolyje“ 2:11 (1:3, 0:3, 1:5) nusileido kitai laikinosios sostinės komandai, „Baltų ainiams“.

Kauno „Staklių“ komanda Lietuvos čempionatuose žaidė praėjusiame amžiuje ir aštuntajame dešimtmetyje penkis kartus tapo Lietuvos čempione (1974, 1976, 1978, 1979, 1981).

Po ilgos pertraukos atkurtam klubui pradžia nebuvo lengva. „Sparnai – Staklės“ susikovę sau naująja Kauno ledo ritulio karta, kuri greitai įrodė savo pranašumą.

Pirmajame kėlinyje dukart Erminas Gutauskas (00:37, 17:50) ir Povilas Jagelavičius (02:23) įmušė tris įvarčius į ką „Sparnai – Staklės“ atsakė Tomo Fediakino smūgiu (17:55).

Antrajame kėlinyje jau Dovydas Žiūkas (25:53, 34:40) du kartus nuginklavo varžovų vartininką, o dar vieną įvartį „Baltų ainiams“ pelnė Domas Rudminas (39:27).

Trečiajame kėlinyje triuškinimą pradėjo Martynas Petrauskas (48:16), kurio darbą pratęsė D.Žiūkas (48:57), Žygimantas Girdžius (51:42, 56:32) ir Avrianas Borkas (56:59).

T.Fediakinas sugebėjo „Sparnams – Staklėms“ įmušti antrajį paguodos įvartį (59:22).

„Sparnai – Staklės“ – „Baltų ainiai“ 2:11 (1:3, 0:3, 1:5).
„Sparnai – Staklės“: T.Fediakinas 2 įvarčiai.
„Baltų ainiai“: D.Žiūkas 3, E.Gutauskas, Ž.Girdžius po 2, P.Jagelavičius, D.Rudminas, M.Petrauskas, A.Borkas po 1 įvartį.