Titulinis » Naujienos » Įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu A. Bosas atnešė komandai pergalę kontroliniame mače

2018-08-31
Arnoldas Bosas pelnė savo pirmąjį įvartį naujoje komandoje, o lietuvio atstovaujama „Bayreuth Tigers“ ekipa iškovojo pergalę kontroliniame mače
.
Lietuvos rinktinės puolėjo klubas penktadienį 4:2 nugalėjo taip pat antroje Vokietijos lygoje (DEL2) rungtyniausiančią „Deggendorfer“ komandą.

Trečiajame kėlinyje namuose žaidę „Deggendorfer“ ledo ritulininkai dar pirmavo 2:1, tačiau tuomet darbo ėmėsi A. Boso penketukas, o jame pastebimas buvo ir puolėjas iš Lietuvos – jis rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pergalingo trečiojo įvarčio bei nužudė visas varžovų viltis likus pusei minutės iki mačo pabaigos pasiųsdamas ritulį į tuščius varžovų vartus.

Pirmajame penkete žaidęs lietuvis taip pat išvengė baudos minučių ir mačą baigė su puikiu +/- rodikliu - +3.

Priminsime, kad tai buvo jau ketvirtosios „Bayreuth Tigers“ kontrolinės rungtynės šiame sezone, o A. Bosas su ekipa ruošiasi DEL2 čempionatui, kuris startuos rugsėjo 14 dieną.