Titulinis » Naujienos » Jaunių lygoje triumfavo Gardino ledo ritulininkai

Jaunių lygoje triumfavo Gardino ledo ritulininkai

2016-02-21
Savaitgalį Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) Jaunių divizione paaiškėjo čempionai - jais tapo Gardino COR ledo ritulininkai.

Penktadienį Gardino COR ekipa varžovus iš Elektrėnų 4:3 (0:3, 1:0, 2:0) įveikė tik po baudinių serijos, šeštadienį COR ledo ritulininkai 5:0 (3:0, 1:0, 1:0) nugalėjo elektrėniečius, tačiau sekamdienį Gardino ekipa 2:5 (2:1, 0:0, 0:4) turėjo pripažinti SSM klubo pranašumą.

Itin atkakliose penktadienio rungtynėse elektrėniečiai puikiai pradėjo rungtynes ir opo Karolio Krasilnikovo (3:29), Laisvydo Kudrevičiaus (8:11) ir Pauliaus Macijausko (12:14) įvarčių pirmavo rezultatu 3:0.

Antrame kėlinyje markas Fedorovas (25:24) įmušė pirmą Gardino komandos įvartį, o trečiame kėlinyje pasižymėjo Valery Alenciukevičius (50:38) ir Aleksejus Fursovas (55:01) bei išlygino rezultatą.

Baudinių serijoje sėkmė lydėjo Gardino ekipą. Elektrėnų klubo vartininkui Aurimui Uscilai nepavyko atlaikyti Mikitos Barstykino ir Aleksejaus Fursovo smūgių, o Evaldas Gudonis ir Egidijus Binkulis nerealizavo savo progų bei pergalę šventė svečiai iš Gardino.

Šeštadienio rungtynėse du įvarčius Gardino komandai įmušė Aleksejus Fursovas (27:30 ir 41:35), po kartą pasižymėjo Mikita Barstykinas (2:24), Valery Alenciukevičius (11:25) ir Artiomas Darafejeu (15:57).

Sekmadienio rungtynėse pasižymėti pavyko ir elektrėniečiams, kurių gretos du įvarčius įmušė Egidijus Binkulis (42:23 ir 46:46), po kartą pasižymėjo Mantas Stepanavičius (8:01), Karolis Karsilnikovas (45:36) ir Evaldas Gudonis (51:18).

Gardino komandoje sekmadienį po įvartį įmušė Vladislavas Zalamai (7:17) ir Denisas Filimonau (11:24).

Prieš tai Gardino ir Elektrėnų komandos buvo susitikusios dar keturis kartus - 2015 metų lapkričio mėnesį komandos pasidalino po pergalę (5:7 ir 7:6), o 2016 metų sausio mėnesį abi pergales iškovojo Gardino ekipa (5:2, 5:3).

Už pirmą vietą Gardino ekipai atiteko 400 eurų piniginis prizas, o Elektrėnų klubas buvo apdovanotas 300 eurų.

Nuotraukas iš apdovanojimų galite rasti paspaudė ČIA.