Titulinis » Naujienos » „Juodupės“ staigmena Elektrėnuose

„Juodupės“ staigmena Elektrėnuose

2015-02-01
Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate staigmeną pateikė Juodupės „Juodupė“. Dėl gamtinių sąlygų rungtynes iš namų aikštės į Elektrėnus perkėlę juodupėnai nė kiek nenukentėjo. Jie net 9:2 (2:1, 2:1, 5:0) sutriuškino vienus pretendentų į aukščiausias čempionato vietas Elektrėnų „Lokius – Poseidoną“.

Įnirtinga kova ant ledo virė iki pat trečiojo kėlinio. Visas rungtynes pirmavę „Juodupės“ ledo ritulininkai pirmieji įmušė įvartį (03:20), kai pasižymėjo Aurelijus Kriščiūnas. Laisvydas Kudrevičius (11:36) rezultatą išlygino, tačiau dar pirmajame kėlinyje A.Kriščiūnas mažumoje (19:22) pasiuntė varžovams įvartį į rūbinę.

Antrojo kėlinio pradžioje Elektrėnų klubas dar kartą išlygino rezultatą po Luko Vėželio įvarčio daugumoje (21:49), tačiau „Juodupės“ naujokas, dvidešimtmečių rinktinės puolėjas Rokas Bazys daugumoje dar kartą išvedė komandą į priekį (25:04). Įvartį pridėjo A.Kriščiūnas (33:19) ir „Juodupė“ pasijuto lyg namų aikštėje.

Trečiajame kėlinyje įmušę net penkis įvarčius be atsako „Juodupės“ ledo ritulininkai vėl pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelė33:19) ir „Juodupė“ pasijuto lyg namų aikštėje.

Trečiajame kėlinyje įmušę net penkis įvarčius be atsako „Juodupės“ ledo ritulininkai vėl pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, iš jos išstūmę Vilniaus „Hockey Punks“. Būtent dėl ketvirtosios vietos, suteikiančios teisę kautis finaliniame ketverte ir verda aršiausia kova čempionate.

„Juodupė“ – „Lokiai – Poseidonas“ 9:2 (2:1, 2:1, 5:0).
„Juodupė“: A.Kriščiūnas 3, R.Vasiliauskas 2, R.Bazys, E.Trukšnys, A.Katulis, M.Sakaitis po 1 įvartį.
„Lokiai – Poseidonas“: L.Kudrevičius, L.Vėželis po 1 įvartį.