Titulinis » Naujienos » „Kaunas Hockey“ ir namuose palaužė „Geležinio Vilko“ ekipą (VIDEO)

„Kaunas Hockey“ ir namuose palaužė „Geležinio Vilko“ ekipą (VIDEO)

2018-10-24
Dar vieną pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo ir antroje turnyrinės lentelės pozicijoje įsitvirtino „Kaunas Hockey“ ekipa.

Kauniečiai trečiadienį namuose 4:2 palaužė „Geležinio Vilko“ ledo ritulininkus bei iškovojo trečiąją pergalę per šešis susitikimus.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie nesužaidus nė pusės pirmojo kėlinio jau susikrovė dviejų įvarčių persvarą. Įvarčiais pasižymėjo Savelijus Morozovas (05:01, rez. perd. Aleksandras Mikheyonokas) ir Remigijus Guoga (08:20, rez. perd. Jevgenijus Čugajus).

Nepaisant to, kad antrajame kėlinyje kauniečiai turėjo ne vieną galimybę dar labiau padidinti savo persvarą, vienintelis kėlinio įvartis krito būtent į jų vartus. „Geležinio Vilko“ klube ritulį į varžovų vartus pasiuntė Rapolas Marcinkevičius (32:33, rez. perd. Artemijus Frizelis, Tomašas Krukovskis).

Lemiamas mačo kėlinys prasidėjo Dovydo Streckio tiksliu smūgiu (41:20, rez. perd. Dmitrijus Prokopenkovas, Jonas Stephanssonas), kuris leido „Kaunas Hockey“ ekipai atsipūsti kiek lengviau susigrąžinus dviejų įvarčių persvarą.

Mačui artėjant prie pabaigos tiksli „Geležinio Vilko“ kontrataka, kurios smaigalyje atsidūrė savo šeštąjį įvartį šiame čempionate pelnęs Dominykas Bisturys (56:11, rez. perd. Edvinas Boroška, T. Krukovskis), trumpam buvo sugrąžinusi intrigą, bet nesužaidus nė minutės kauniečiai pelnė ketvirtąjį savo įvartį padėjusį tašką šiose rungtynėse. Antrąjį savo rungtynių įvartį pelnė R. Guoga (57:09, rez. perd. D. Streckis, D. Prokopenkovas).

10 taškų po 6 susitikimų surinkusi „Kaunas Hockey“ po šio mačo įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės pozicijoje, o tris taškus savo sąskaitoje ir toliau turintys „vilkai“ išlieka paskutiniai.