Titulinis » Naujienos » Keturios pergalės iš keturių: „Airwell Energija“ ir vėl nugalėjo Daugpilio klubą

2023-01-08
Antrą pergalę per dvi dienas Optibet ledo ritulio lygoje šventė Elektrėnų „Airwell Energija“.

Sekmadienį Latvijoje vykusiose rungtynėse Elektrėnų atstovai 4:3 palaužė „DLSS/Dinaburga“ ledo ritulininkus. Tai buvo jau ketvirtoji elektrėniškių pergalė prieš Daugpilio klubą ir antroji per dvi dienas. Priminsime, jog vakar jie varžovus įveikė 8:4.

Šiose rungtynėse pirmieji pasižymėjo „DLSS/Dinaburga“ atstovai po Ivo Haritonovo (09:07, rez. perd. Edgaras Barkovskis, Maksimas Galilejevas) tikslaus metimo, bet netrukus rezultatą išlygino „Airwell Energijos“ puolėjas Klimentijus Lysakas (09:53, rez. perd. Vakaris Čižas). Kėliniui artėjant prie pabaigos tas pats K. Lysakas persvėrė rezultatą svečių naudai (16:59, rez. perd. Arturas Tomsonas).

Su problemomis „Airwell Energijos“ atstovai susidūrė jau antrajame kėlinyje leidę Maksimui Pumpinšui išlyginti rezultatą (21:39, rez. perd. Vadimas Vabiščevičsas, Edvinas Berzinšas), o vėliau Daugpilio klubo legionierius iš Lietuvos Šarūnas Baltrūnas sugrąžino persvarą „Dinaburga“ komandai (31:53, rez. perd. Edgaras Petrovas, M. Pumpinšas).

Dar antrajame kėlinyje Elektrėnų klubo puolėjas Karolis Krasilnikovas sugebėjo nubausti varžovus, kai šie turėjo daugumą (34:31, rez. perd. Artūras Tomsonas), o trečiajame kėlinyje pergalingą rungtynių įvartį pelnė Danilas Tsarkovskis (45:35, rez. perd. Donatas Kumeliauskas, K. Lysakas).

Po šios pergalės „Airwell Energija“ įsitvirtino šeštoje OHL pozicijoje, o nuo ketvirtą vietą užimančių „HS Riga“ atstovų juos skiria vos du taškai.