Titulinis » Naujienos » Kroatai atidavė du taškus britams

Kroatai atidavė du taškus britams

2015-04-13
hockey.lt informacija, Marco Spelten nuotrauka
 Pasaulio ledo ritulio čempionato I B divizione Kroatija pirmosiose čempionato rungtynėse netikėtai 2:3 (1:0, 0:0, 1:2, 0:1) atidavė taškus Didžiajai Britanijai.

Visas rungtynes ramiai žaidę kroatai sulaukė savo šansų ir pirmavo 2:0. Varžovai sušvelnino skirtumą likus 7 minutėms iki rungtynių pabaigos, o paskutinę trečiojo kėlinio minutę žaidę be vartininko rezultatą išlygino iki pagrindinio laiko pabaigos likus 5 sekundėms.

Tik prasidėjus pratęsimui pirmoji britų ataka virto įvarčiu ir šie bei gausūs britų sirgaliai šventė netikėtą pergalę.

Antrosiose pirmosios dienos rungtynėse Estija bandė lenktyniauti su itin greitais korėjiečiais, tačiau jėgų užteko vos pusantro kėlinio. Trijų natūralizuotų Šiaurės Amerikos ledo ritulininkų vedami korėjiečiai lakstė po aikštę taip, kad estai vos spėjo sukioti galvas po aikštelę. Tiesa, protingo žaidimo trūko, tačiau ir tokio užteko įveikti estus 7:3 (2:1, 3:1, 2:1).

Paskutinėse dienos rungtynėse šeimininkai Nyderlandai priims Lietuvos rinktinę.

Turnyrinė čempionato lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Korėja 1 1 0 0 0 07:03 3
2. D.Britanija 1 0 1 0 0 03:02 2
3. Kroatija 1 0 0 0 0 02:03 1
4. Lietuva 0 0 0 0 0 00:00 0
5. Nyderlandai 0 0 0 0 0 00:00 0
6. Estija 1 0 0 0 1 03:07 0