Titulinis » Naujienos » Lengva "Baltų ainių" pergalė Elektrėnuose

Lengva "Baltų ainių" pergalė Elektrėnuose

2015-10-27
 Lietuvos ledo ritulio čempionate lengvą pergalę iškovojo Kauno „Baltų ainiai“, kurie Elektrėnuose antradienio vakarą net 13:3 (6:0, 4:2, 3:1) sutriuškino jaunuosius varžovus iš „ESSM-2000“ ekipos.

Kauno klubas didesnių problemų rungtynėse neturėjo ir gerino komandos statistiką. Jau pirmajame kėlinyje pasiuntę net šešis įvarčius be atsako kauniečiai pirmuosius penkis pelnė per nepilnas 10 minučių.

Antrajame kėlinyje Kauno komandos žaidėjai jau leido pasireikšti ir šeimininkams, kurių puolėjas Evaldas Gudonis (22:01) atidarė antrojo kėlinio įvarčių sąskaitą sušvelnindamas skirtumą iki 1:6,  Egidijus Binkulis (34:16) sumažino atsilikimą iki 2:9. Tuo metu „Baltų ainiai“ skaičiavo dešimtąjį įvartį po dviejų kėlinių.

Trečiajame kėlinyje buvo pelnyti dar keturi įvarčiai ir kauniečiai šventė užtikrintą pergalę.

Kitos čempionato rungtynės įvyks trečiadienį Vilniuje, kur Pramogų arenoje 20.15  val. Vilniaus „Geležinis vilkas“ priims Elektrėnų „Energiją“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“           4  4  0  0   0    39:15    12
2. Kauno „Baltų ainiai“           4  3  0  1   0    28:12    10
3. Rokiškio „Rokiškis“            4  2  1  0   0    21:17    8
4. Juodupės „Juodupė“             3  2  0  0   1     9:11    6
5. Vilniaus „Hockey Punks“        4  2  0  0   2    19:22    6
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“    4  0  0  0   4    15:24    0
7. Elektrėnų „ESSM-2000“          5  0  0  0   5    16:46    0