Titulinis » Naujienos » Lietuvos čempionato starte - lengva "Hockey Punks" pergalė

Lietuvos čempionato starte - lengva "Hockey Punks" pergalė

2015-09-23
 Startavusiame Lietuvos ledo ritulio čempionate antradienio vakarą Elektrėnuose Vilniaus „Hockey Punks“ surengė atidarymo įvarčių šou ir 6:2 (4:0, 1:1, 1:1) nušlavė čempionato debiutantę Elektrėnų „ESSM – 2000“.

Ambicijų pirmą kartą iškovoti Lietuvos ledo ritulio čempionato medalius puoselėjanti „Hockey Punks“ jau pirmajame kėlinyje skaudžiai baudė varžovus, net tris įvarčius iš keturių pelniusi mažumoje.

Iš pradžių Šarūnas Kuliešius (01:17, Tomas Versockas), vėliau Šarūnas Suchomlinas (06:58) pelnė du įvarčius mažumoje, vėliau Modestas Kartenis (13:16, Edvardas Ivankevičius, Mindaugas Kieras), Algimantas Visockas (18:44, M.Kieras) per kėlinį varžovams pasiuntė signalą, kad pasigailėjimo nebus.

Jauna „ESSM-2000“ komanda rungtynėms užregistravo tik 11 aikštės žaidėjų, tačiau jaunimas rado jėgų sušvelninti rezultatą  - pasižymėjo Eimantas Steponavičius (23:39, Mantas Stepanavičius).

Vilniečiai greitai atstatė turėtą persvarą po Valdo Pikčiaus smūgio daugumoje (32:07, Š.Kuliešius).

„Hockey Punks“ išsaugojo keturių įvarčių persvarą ir po trečiojo kėlinio, nors M.Stepanavičius (55:52, E.Steponavičius) buvo sušvelninęs skirtumą iki 2:5. Paskutinį rungtynių įvartį pelnė daugumoje pasižymėjęs A.Visockas (59:21, M.Kieras).

Trečiadienį 20.00 val. Kauno ledo arenoje čempionatą pradės praėjusio čempionato sidabro medalininkai vietos "Baltų ainiai" ir bronzos medalių savininkai "Juodupės" ledo ritulininkai.

Elektrėnų „ESSM-2000“ – Vilniaus „Hockey Punks“ 2:6 (0:4, 1:1, 1:1).
„ESSM-2000“: E.Steponavičius, M.Stepanavičius po 1 įvartį.
„Hockey Punks“: A.Visockas 2, Š.Kuliešius, Š.Suchomlinas, M.Kartenis, V.Pikčius po 1 įvartį.